Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltak hogy a Mi hazánk...

Mit szóltak hogy a Mi hazánk nevű (4-5%-os) párt bejelentette hogy eljött az ideje feloldani a felesleges és kártékony korlátozásokat?

Figyelt kérdés
Illetve kiemelte hogy nem lehet kényszeríteni a lakosságot a vakcina beadására.Nekem ez nagyon szimpatikus, bár nem érdekel a politika, de az durva hogy az egyetlen párt amelyik kimerte ezt mondani. Engem személy szerint ezzel meggyőztek.

2021. jan. 5. 19:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

"Engem személy szerint ezzel meggyőztek."


Látod pontosan erről szólt az egész. Egy szimpatikus nyilatkozat és máris meg van a szavazatot.

2021. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
35%
Igen igen egyetértek. Utálom a mihazánkot de ezzel maximálisan egyetértek. És szavazni is hajlandó lennék rájuk csak ezért is mert az hogy ne kelljen beoltatnom magam fontosabb számomra minden másnál.
2021. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
#12 én is így vagyok vele, nem ismerem a programjaikat, csak annyit hallottam hogy a fidesz bábja, de most pont a fidesz ellen lépnek fel. Én is komolyan gondolkodok ha így haladnak a dolgok akkor rájuk teszem az x-et. Mi is kitudjuk használni a pártokat nem csak ők minket ;)
2021. jan. 5. 20:11
 14/42 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy mi okból nem szólal fel az ellenzék ilyen durva jogsértések ellen amit a fidesz csinált 2020-ban?!
2021. jan. 5. 20:14
 15/42 A kérdező kommentje:
És még tenni fog 2022 áprilisáig!
2021. jan. 5. 20:16
 16/42 anonim ***** válasza:
63%
Mik azok a durva jogsértések? :D maszkot kell hordani? :)
2021. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Akkor sorolom mert ezek szerint igluban élsz;


-minden szolgáltatást bezárattak:uszoda,mozi,színház,edzőterem,szórakozóhelyek,éttermek,kocsmák (ezek nagy része már kb.tönkrement, na vajon ki foglya ezeket majd felvásárolni ha Orbán kihirdeti a győzelmet ;)


-nem találkozhatsz 10-nél több barátoddal(pl: osztálytalálkozó)


-sokáig megszabták hogy mikor mehetsz boltba

-este 8 és reggel 5 között házi őrizet,ha megszeged 50 ezres csekk

-maszk kb a lakáson kívül mindenhol 0-24-ben, ha megszeged vagy nem bírod ki 5-10 ezres csekk

-nem ölelkedhetsz közterületen anélkül hogy egy rendőr vagy járókelő be nem szólna

-nem lehet lakodalmad,50 főnél nem lehetnek többen egy temetésen

-szülésnél nem engedték be az apát,az anyának szülés közben is kötelező a maszk

-ha nincs semmi bajod de egy szaros teszt miatt otthon kell lenned hetekig,sőt az egész családodnak,60%-is fizetéssel(amúgy meg milyen betegség az amihez tesztet kell csinálni hogy MEGTUDD HOGY "BETEG" VAGY)


Soroljam még?

2021. jan. 5. 20:39
 18/42 anonim ***** válasza:
60%

17! Sőt tegyük hozzá, hogy még lakott területen sem hajthatsz 150-el! HÁT milyen világ ez! 😱 Korlátozások közt élve megfosztva az életet jelentő száguldástól!!!!!!

MINDENKORLÁTOZÁSTÖRÖLJÜNKEEEEEEELMINDEEEET! NEM KELL TÖRVÉNY NEM KELL REND.


(nem nem gondolom komolyan csak a kérdezőt gúnyolom, meg a "gondolkodás" módját)

2021. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
60%

Ezek egyike sem jogsértő cselekedet :) (mellesleg minden normális vezetésű országban ezt csinálják éppen, mert ..... világjárvány van? Netán igluban élsz, hogy nem tűnt fel?)


Ennyi erővel amúgy amiatt is sírhatnál, hogy az autódban be kell kapcsolni a biztonsági övedet, különben akár százezres bírságot is fizethetsz, ha észreveszi a rendőr vagy a VÉDA. Ez is sérti a szabadságod, nem igaz?


Nem vezethetsz ittasan? Brühühü, korlátozzák a szabadságod :DD


"amúgy meg milyen betegség az amihez tesztet kell csinálni hogy MEGTUDD HOGY "BETEG" VAGY"


Attól még, hogy köhögsz és megy a hasad, még nem feltétlen vagy covidos. Tudod az orvostudomány nem olyan, hogy rámondásra diagnosztizálnak :D bár nem várom, hogy megértd ezt a mondatod a csöppnyi agyaddal.

2021. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
63%
18: Nekem is pont hasonlók jutottak eszembe :D 19 voltam.
2021. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!