Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem teszik kötelezővé a...

Miért nem teszik kötelezővé a koronavírus elleni vakcina beadását?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

Miért van mindenki abban a tévhitben, hogy mindenkinek be kell vennie a vakcinát?


A járvány enyhüléséhez elég ha a kritikus szektorokban dolgozók (egészségügy, vasút, tömegközlekedés, rendészet, kritikus logisztika) és a veszélyeztetettek nagyobb része be van oltva.

2021. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Te még nem hallottál az állibsizmusról ?? Miért nem lehetnék én budzyk ? Miért nem törhetnék én be a Capitóliumba ??
2021. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Én például azért nem szeretném magamat beoltatni, mert rám nem veszélyes a vírus. (Akkor ugye még mi értelme lenne az oltásnak?)

Azt persze megértem, hogy sokakra veszélyes, így betartom az előírásokat, de ha már azok, akikre veszélyes, be lesznek oltva, akkor senkinek sem fogok ártani azzal, hogy nem kapta meg az oltást.

Ráadásul nem tudják, hogy mik lehetnek a hosszútávú hatásai...

2021. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Talán ezért sem:

[link]

2021. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
biztos voltam benne, hogy amint kezdődik az oltakozás, egyből jelentkeznek az álhírgyártók is, ha van mellékhatás, ha nincs. Nem lehet tudni, hogy mi az igazság. Hívők, és ellenzők egyaránt megtalálják a forrást a saját igazuk bizonyítására.
2021. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
pár év múlva kötelező lehet, akár a BCG, meg a többi gyerekkori oltás, amikor mindenkinek egyaránt jutna is, és meg tudják szervezni az oltást beadását is.
2021. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mert egyelõre nem áll redelkezésre belõle annyi, hogy akár azokat mind be lehessen oltani, akik önként szeretnék.

Elérhetetlent nem lehet kötelezõvé tenni. Még az sem járható, hogy egyes szolgáltatásokból kizárják az oltatlanokat, mert m+eg jón ideig õk a többség.

Magyarországon pl ha ilyen ütemben csinálják, akkor közel 7 év, amíg elegen lesznek beoltva. (Kásler emi miniszter szerint)

2021. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!