Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Támogatnál egy ilyen pártot?

Támogatnál egy ilyen pártot?

Figyelt kérdés

A pártnak egy célkitűzése lenne. Minden legyen pontosan ugyanolyan mint a járvány előtt.

Elsőként minden korlátozást azonnali hatállyal megszüntetne.

Utána hoznánk egy törvényt hogy a covid vakcinát elutasitókat semmilyen módon nem lehet diszkriminálni az országon belül.

Ettől függetlenül minden állampolgárnak alanyi jogon biztosítanánk egy covid oltási bizonyítványt hogy aki utazni akar a Qantas-sal az megtehesse ezzel megkerülnénk azt hogy más országok akadályozzanak minket a normális életben.


Ezek után hoznánk egy törvényt amivel jól megnehezitenénk azt hogy járványhelyzetre hivatkozva korlátozásokat lehessen bevezetni. Tehát pl napi 5000 fertőzött alatt semmilyet nem lehetne.


Ezek után életfogytig tartó börtönre itélnénk a teljes kormányt és ellenzéket mert támogatták a lezárásokat.

(esetleg felajánlanánk őket Musknak a Mars utazásra ahonnan nincs visszaút)


A konteosok megnyugtatására törvényt hoznánk amivel megtiltanánk hogy az emberekbe Be ültethető chipeket helyezhessenek. (ez talán a legkomolytalanabb programpont)


Ezek után mivel minden programpontot elértünk, népszavazásokat csinálnánk és az eredményt valósitanánk meg függetlenül attól hogy mi az eredmény.



2021. jan. 8. 08:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatnám
Nem, nem támogatnám
Csak ha adsz krumplit. 😂😂
24 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy a vakcinaigazolást nem feltűnő módon osztogatnak hanem behivnánk mindenkit az oltopontra, és aki kéri azt beoltjuk, aki még nem kéri annak csak igazoljuk hogy be van oltva.
2021. jan. 8. 08:35
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

A kormány és ellenzék Marsra való telepítését csak támogatni tudom😀😀

Egyébként szükség lenne már rohadtul egy józanul gondolkodó pártra a jelenlegi helyzetben.

2021. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Az életfogytig tartó börtönnel meggyőztél.Ha csak ennyi valósulna meg belőle akkor én halálomig támogatnám.
2021. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

"Ja azt elfelejtettem hogy a vakcinaigazolást nem feltűnő módon osztogatnak "


És aki kéri, még egy Wartburgot is kapna, hogy szerelje vasárnaponként.

Komolyra fordítva a szót...Nincs ezen mit komolyan venni. Aki hajlandó ezrek halálát elnézni, hogy a régi kényelmes élete ne sérüljön, az még vitára sem méltó.

2021. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Mire megalakítanád ezt a pártot és sikeresen szereznél pármillió követőt kampányokkal, rég ugyanott leszünk mint a vírus előtt.
2021. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5 desok helyen mondják hogy soha nem lesz már olyan mint a virus előtt.

Én ezt nem tudom elfogadni. Ezért csinálbam mindezt.

2021. jan. 8. 08:52
 7/19 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit hogy a Great Reset-et nem támogatnánk és sosem csinálnánk meg.
2021. jan. 8. 10:01
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Ugye tudod, hogy a "legyen minden olyan mint régen volt" egy hatéves gyerektől még érthető, aki nem fogja fel miért mentek szét a szülei. Egy felnőtt embertől, aki szembesül azzal, hogy a világ mennyire nincs felkészülve egy járvány kezelésére, és mennyi dolog van, amin tartósan változtatni kellene, hogy a következőnél ne így legyen? Nincs mentség. Tessék felnőni!
2021. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha jó irányba változna a világ még csak még érteném utolsó.

De nem ez van. Csak rosszabb és elnyomóbb jövő lehetne ha így maradna. Érted.

Oltásigazolás? KB egy új apartheid lenne és egyesek még támogatják is!

2021. jan. 8. 10:51
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

"KB egy új apartheid lenne "

Feketének születni szoktak, az oltás meg választható.

Azt akarjátok, hogy ne legyen kötelező az oltás, de ne is érje megkülönböztetés az oltatlanokat és minden korlátozó intézkedést töröljenek el. Ez a három nem fog menni együtt.

2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!