Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik nem szeretnék a vakcinát...

Akik nem szeretnék a vakcinát megkapni, azok az alkoholfogyasztás és a dohányzás káros hatásaitól is ennyire félnek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Hujujjjj...

Kezded nagyon eltúlozni a propaganda "összefüggés" gyártást!

2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Te félsz a kadmium, nehézfémek mérgezésétől ami a kipufogógázzal jön amikor moziba, meikbe mész? Az amalgámtömésben található higanytól nem félsz?
2021. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Rühellem az alkoholistákat és a dohányosokat is.
2021. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha ezekről is olvasnak valamilyen összeesküvés-elméletet onnantól igen.
2021. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Történetesen csak nagyon alkalomszerűen, ritkán és keveset iszom, és nem dohányzom. Részben azért, mert ártalmas, részben azért, mert nem kívánom, részben meg azért mert e két hátrány mellett még felesleges pénzkidobás.
2021. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
#5 vagyok, úgy olvastam, hogy akik szeretnék a vakcinát megkapni. Tehát én nem iszom rendszeresen és nem dohányzom.
2021. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Nem oltatnám be magam, ugyanakkor nem dohányzom és soha nem iszom. Emellett amennyire tudok figyelek hogy egészséges étkezzek, eleget mozogjak, vitaminokat eszek telente szóval minden módon a szervezetem erősitem.

És pont emiatt érzem úgy hogy nincs szükségem az oltásra.

2021. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

1. Nem félek a vakcinától, csak feleslegesnek tartom, mert nem vagyok veszélyeztetett.

2. Nem tervezek 120 évesen, makkegészségesen meghalni.

3. Nem vagyok sem alkoholista, sem dohányos, ettől függetlenül nem érdekel, mivel mérgezem magamat, lásd előző pont.

2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Az egy dolog, hogy nem vagy veszélyeztetett, bár életerős embereket is megviselhet olykor ez a betegség, és tartós szövődményeket is okozhat, pl. szaglás, ízlelésvesztés. Viszont másokat is megfertőzhetsz. Ezért is van szükség a nyájimmunitásra.
2021. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akik nem akarják beoltatni magukat, azok, ha elkapják, akkor majd a kínszenvedések közepette megtapasztalják, hogy van-e Covid-járvány, mint oly sok híresség is. Pl. Pataki Attila.

Akik a baloldal oltás elleni propagandáját benyelik, szánalmasan ostoba emberek. Azok a politikusok, akik őket etetik, már rég beoltatták magukat, mint a lebukott László Imre és Hiesz, Falus és nejeik. Ők csak a jéghegy csúcsa.

.

A Political Capital baloldali-liberális elemző műhely egyik vezető munkatársa és a hazai ellenzék egyik legfontosabb megmondó embere, véleményvezére, Krekó Péter a következőket jelentette ki egy brüsszeli lapnak:


„A tét magas. Ha aláásod az emberek hajlandóságát arra, hogy beoltassák magukat, akkor Orbánnak kell viselnie a politikai következményeket.”


Nem kell megmagyarázni, a mondat önmagáért beszél. A mai magyarországi baloldal stratégája nem kevesebb, minthogy el kell venni az emberek kedvét a védőoltástól, ennek következtében a járvány majd tovább szedi áldozatait, és ezért a társadalom majd a kormányt fogja megbüntetni – értsd: így nyerhetik meg a következő választásokat.

2021. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!