Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az alacsony oltakozási kedvet...

Az alacsony oltakozási kedvet látva lehet, hogy kötelezővé fogják tenni a vakcinát?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogják.
2021. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem lesz kotelezo, de megnehezithetik annyira az eletet, hogy megjojjon az oltasi kedv ... lehet csak egy darabig lesz ingyenes, ez is osztonozheti majd az embereket, hogy szedjek ossze magukat.

De amugy is meg nagyon messze van, hogy millioszam belegyenek oltva az emberek ... van meg ido gondolkodni.

2021. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem fogják.
2021. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Egyelőre azoknak sincs elég vakcina, akik kérnék.


De SZERINTEM kötelező nem lesz, csak bizonyos dolgokhoz (pl. utazás, mozi stb.) kell majd.

2021. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
HA megkövetelik ott ahol sok ember találkozik (utazás, mozi, étterem stb.) akkor meg kell követelniük majd szerintem egyes munkahelyektől is. És ha a megélhetésem függ tőle, akkor az már kötelezés, csak épp nem direkt módon. Hisz nyilván nem lesz mindenkinek elég hely azokon az állásokon, ahol esetleg nem kötelező, illetve nagyon sokan 8 oltást is bevállalnának, csak el tudják tartani a családjukat :( Attól tartok 2021sem lesz sokkal derűsebb, mint 2020 volt. De szeretném, hogy tévedjek ebben
2021. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz kötelező.

Mivel ilyen alacsony az oltási kedv pont ennek következtében mindenki utálni fogja a kormányt azt meg nem kockaztstják meg.

Max rep]ülős utakra, moziba, színházba fesztiválra lehet az mert senki nem kötelez hogy olyanra elmenj.

Viszont szerintem munkához nem lesz az mert alig lesz aki dolgozzon az pedig nem előnyös.

2021. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Most lehet alacsony a kedv, de ha sok embert beoltanak szerintem meg sok bizonytalannak megjon a kedve.
2021. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

"Max rep]ülős utakra, moziba, színházba fesztiválra lehet az mert senki nem kötelez hogy olyanra elmenj."


Tehát ha élettelen vagy, aki nem mozdul ki a négy fal közül, akkor nem leszel rákényszerülve, minden más esetben igen.

2021. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Nemelyik portalon repkednek olyan hirek is, hogy vannak olyanok, aki meg se kaphatjak* ezert-azert.


🙊🙈



*nem ajanljak nekik

2021. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

7-es! kérdés mi számít alacsonynak! két hete még az oltásellenesek azon örömködtek, hogy alig 300 ezren regisztráltak, azóta már 1.2 millió regisztráció érkezett.

most kérdés mi számít alacsonynak, tény hogy a célként kitűzött legalább 5 milliónál ez is kevesebb.

2021. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!