Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Itthon mikortól lesz kötelező...

Itthon mikortól lesz kötelező az FFP2-es maszkok használata?

Figyelt kérdés
Nyugaton egyre több helyen vezetik be mert rájöttek, hogy az eldobható maszkok károsak és a járvány terjedését elősegítik.

2021. jan. 17. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

"Itthon mikortól lesz kötelező....?"


Amikortól egy fidesz-közeli cég elkezdi gyártani és forgalmazni.

2021. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Majd amikor már nem az lesz a hatalom érdeke, hogy minél több fertőzött szerepeljen a statisztikában.
2021. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Először megemlíti a törpike,aztán megcáfolja.A költségvetés nincsen felkészülve ekkora mennyiségű ingyenes FFP2 maszk kiosztására.

A maszkgyártó gépsoraink nem működnek.A beszerzett maszkok a raktárban,nem felelnek meg az FFP2 védelemnek.

2021. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én a kezdettől fogva FFP2-eset használok. Tudom az FFP3 ami valóban véd, de tapasztalataim szerint az FFP2 is már más liga védelem szempontjából. Nem is értettem miért ezekkel a semmit nem érő takonygyűjtőkkel bohóckodtak eddig, amikor már az elején megmondták, hogy többet árt mint használ. Tudom politika, de pár ezer ember halálát meg lehetett volna előzni.
2021. jan. 17. 14:17
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Gázálarcot ne vezessünk rögtön be vegyvédelmi ruhával?
2021. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 alig varom 😂😂
2021. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem olyan felszerelés kéne,mint a covid-osztályon dolgozóknak. Az lenne a biztos,nem?🤦‍♀️😷
2021. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja ugyan azt hordom, szarok a vírusra
2021. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nem a vírus miatt kell cserélni, az ellen az új maszkok többsége sem véd. Azért kell, mert a maszk felületén elszaporodhatnak a baktériumok, amiket ha belélegzel, tüdőgyulladást is kaphatsz. Akiket mostanában coviddal kezelnek kórházban, azoknak a nagy részének valószínűleg ez a valódi baja.
2021. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Bajor miniszternek egyik cége maszkokat gyárt keményen a kovid óta. Hol vezették be először? Bajorországban. De egész Németországban kötelező lesz, mivel nagy szava van az ürgének, kancellárnak akar indulni. Ennyit erről, és nyissátok ki a szemetek, nemcsak Magyarországon van ilyesmi.
2021. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!