Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek előfordulhat,...

Szerintetek előfordulhat, hogy a jelenlegi vírusmizéria, káosz gazdasági, politikai válság, kilátástalanság, fejetlenség hatására hatalomra kerül egy új Hitler és "rendet tesz" ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos lett volna ilyen ember, D.Trump személyében de egy elcsalt választással raktak a helyére valaki mást.

Érdekes kijelentette hogy lesöpri a koronavírus mizériát a földről is, lehet ezért csináltak ellene egy elcsalt választást, mert sok érdekkörnek meg az a jó ha most a világban ez a vírus pánik van.

2021. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de száz éve is egy világjárvány tombolt.
2021. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%

1-es!


Trump nem vírusban "utazott", hanem drónokban!

2021. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szerintem látszik az, hogy valakiknek egyszerűen lételemük a káosz, egyrészt mert élvezik, másrészt a káoszból gazdagodnak meg. Sunyi emberek, köpök rájuk.. Beteg emberek.
2021. jan. 30. 15:30
 5/36 A kérdező kommentje:
De akik csinálják ezeket a válságokat, káoszt, vírusokat, háborúkat, miért nem döglenek meg szépen, kérdem alássan ??!?!
2021. jan. 30. 15:34
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
Elképzelhető. Bizony vannak érdekkörök akik szeretik a káoszt, és igyekeznek elsöpörni azokat akik nem hagyják magukat.
2021. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
42%

Lemaradtam valamiről?


pont, hogy most a bajotok, hogy rend van! Ha nem tenne senkit a vírus ellen, hanem szabadon szedné az áldozatait akkor lenne káosz és igazi gazdasági válság.

Meglepő módon a máskor mindig tökölő demokráciák is elég erőteljesen léptek föl és hozták meg a szükséges döntéseket. Rend van, talán túl nagy is, nem is értem hol éreztek ti káoszt.

2021. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
21%
Hallottál már FEMA táborokról? Szerinted az enyészetnek épültek dollárban is csilliárdokért?
2021. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

7: Én nem erről beszélek !!!!!! Nem, nem olyan a világ most, mint a vírus elett, totális a káosz, felfordulás, cégek csődölnek be, zárva van minden, gazdasági válság.

És ez mind azok miatt van, akik ezt a vírust kitalálták, mert senki ne mondja nekem, hogy magától lett ez a gennyes vírus ! A következmények a súlyosak.

2021. jan. 30. 15:42
 10/36 anonim ***** válasza:
35%

"Rend van, talán túl nagy is, nem is értem hol éreztek ti káoszt."


A te világképedben valóban rend van, mert szerinted létezik egy vírus ami tömeges megbetegedéseket okoz. Na most vedd ki szépen a képletből a vírust és nézz körül!


Még mindig rend van?

2021. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!