Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sajnos eddig baloldali érzelmű...

Sajnos eddig baloldali érzelmű voltam, de szeretnék FIDESZ-essé vállni, hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Milyen könyveket olvassak el, milyen weboldalakat látogassak, milyen TV csatornákat nézzek, milyen elvekben higgyek, hogy FIDESZ-essé vállhassak?

2021. márc. 3. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Mit értesz baloldali érzelem és fideszes érzelem alatt? Mi a gondod az egyikkel, és miért tartod jobbnak a másikat?
2021. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Úgy kezdj hozzá hogy még jobban baloldalivá válsz, hiszen a fidesz szélbalos komcsi párt. Attól hogy magukat jobboldalinak nevezik látni lehet hogy mit csinálnak és ez nem jobboldali...
2021. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Alex Fly ***** válasza:

@12: ezt meg honnan szedted? A fidesz egy félfeudális szélsőjobb párt -ugyanazt az irányt követi, mint a csúti példaképe, a lovastengerész...

Vagy szerinted Horthy is szélsőbaloldali volt?

2021. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13 nem, nem ugyanazt. Felszínben követi.


Államosítások, állami árszabás, nem létező veszélyektől megmentés, versenykorlátozás, hanyatló nyugat bezzeg a szovjetúnió, magas adók állami alamizsna, sikerpropaganda, statisztika kozmetikázás, eléggé rákosias/sztálinias dolgok.


És akkor még ott van a fidesz tagok MSZMP, KISZ múltja, na meg a családjuké.

2021. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Alex Fly ***** válasza:

@14: amit leírtál, azok a hitleri Németország jellemzői...

Ja és a családok párthovatartozása? Ez sem új dolog: az NSDAP azonnal, a többiekre vonatkozó feltételek nélkül vette fel a tagjai körébe a kommunista pártból átlépőket...

De amúgy is ez teljesen ugyanaz az eset, mint amikor a nyilasokból ávós lett, a munkásőrből gárdista - a köpönyegforgatás egyáltalán nem különleges eset...

2021. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Azt tudom ajánlani hogy például nézd meg az RTL híradót és az M1 híradót vagy a Duna TV híradót. A két különböző felfogású médiából jó esetben letudod szűrni az igazságot.
2021. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy trollkérdés.

Feltettem egy normális kérdést, amire egy komoly gondolkozású kérdező szerintem késztetést érezne válaszolni, de azóta eltűnt.

Ezt kérdeztem:

"Mit értesz baloldali érzelem és fideszes érzelem alatt? Mi a gondod az egyikkel, és miért tartod jobbnak a másikat?"

2021. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha már idáig eljutottál, csak egy dolgod maradt: szavazz a Fideszre!

No jó, még hozhatsz magaddal pár embert és részt vehetsz a Békefelvonuláson március 15-én :)

Egyébként minden elismerésem, nehéz most ezt nyíltan kimondani, amikor a rich men világuralomra törnek és ebben a Fidesz csak a rövidebbet húzhatja. Gratulálok a mély átlátáshoz és a bátorsághoz!

2022. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Úgy látom, sok jó érdekérvényesítő képességű, csak nyelvében magyar válaszoló van itt.

Amúgy a kérdés nem tűnik őszintének, inkább provokatív.

2022. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Elég, ha megnézed a YouTube-on Drábik János fontosabb fejtágítóit. Sok kérdésre van válasz azokban.
2022. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!