Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznátok?

Kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

Én valahogy egyikre se tudnám rábízni magam a lehetőségek közül.

Vona volt talán egyedül szimpatikus de a Jobbik nem, és már ő sincs pályán.

Az ismertekkel lehet beszopnánk, a kisebb halakról meg nem tudunk semmit.


2021. márc. 15. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Orbán Viktorra!
2021. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kényszerkarantén teszt nélkül, emberek gyárba kényszerítése, munkahelyek ellehetetlenítése, ha máshogy gondolod megszoptad stb, értem hogy zseni és meg tud venni embereket is, meg a családjával törődik, de én még csak szoptam miatta, oktatás 0, tankönyvet már még pénzért se rendelnek sok helyen stb.. Majd ha nekem is csúsztat egy kis pénzt talán rá szavazok, de amíg keresztbe tesz nekem közvetetten addig nem, nyilván lenne rosszabb is a helyére, de ő se épp kielégítő..
2021. márc. 15. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Orban Viktor ... vagy en! Nincs mas alkalmasabb :)))
2021. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Orban Viktor az elmult 10ezer ev lejobb ... :))) (az ember gondolatai vammentesek)
2021. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Tyű hát bárkit csak a fideszt nem
2021. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
Mindenképp az ellenzék. Momentumba szeretnék hinni, de kicsit félek tőlük, így talán jobbik felé hajlok jobban. De ha momentum lesz az esélyesebb, akkor én is rájuk szavazok, hogy az ellenzék nyerhessen
2021. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!