Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mire jó a védettségi igazolván...

Mire jó a védettségi igazolvány? Ezzel az igazolvánnyal védett vagyok már vagy miért van akkor?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

"Magyaros ökörség"


Más országokban amúgy kapnak kártyát?

2021. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11-es: A magyarost arra érettem, hogy logikátlan, átgondolatlan, lekapkodott már megint az egész rendszer, ami 99%-ban jellemezni is szokta az intézkedéseket.
2021. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ne azt figyeljék, amit mondok, hanem, amit csinálok!"
2021. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Ennek segítségével több jogod lesz a beoltatlanoknal ha addig élni fogsz még
2021. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Semmire sem jó. De, nem is lehet komolyan venni. Az első oltás után néhány nappal megkaptam, több mint 3 hét volt a második oltásig, ami után 2 héttel alakul ki a védettség. Az AstraZenecával oltottak is így kapják az igazolványt, a második oltást pedig 12 hét múlva és utána 1 héttel alakul ki a védettség.

Az van a tájékoztatóban, hogy figyelni kell a koronavirus.gov.hu oldalt, ott lesz majd, hogy mire jogosít. Nem érdekel.

QR kód is van rajta, fogalmam sincs, hogy mit tartalmaz, mert nincs okostelefonom. Hallomásból úgy tudom, hogy azt tartalmazza, hogy nincs védettségi igazolványa. Az enyémet nem akarom mással leolvastatni, mert hátha valami csuda sok jogot tartalmaz, aztán irigykednének, kiközösítenének.

2021. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

15


Nem lesz hosszú életed.Az Astra vakcina a leggyilkosabb az összes közül

2021. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!