Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy Fidesz-Munkáspárt-Mi...

Egy Fidesz-Munkáspárt-Mi Hazánk koalíciót támogatnátok vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Én támogatnám, mert dacára annak, hogy pusztán önmeghatározó ideológiát nézve ezen pártok először szöges ellentétben állnak egymással, sok közös pontban egyezik az eszméjük, és mindháromnak legnagyobb ellentéte a balliberális, hipster, nyugatimádó ellenzék.


Az alábbi pontokban azonban mindhárom egyezik:


-Régivágású 60-as évekbeli világnézet


-Antikapitalizmus


-Hazafiasság


-Szabad piac helyett állami gazdaság, szolgáltatások előtérbe helyezése


-Munka és felelősségpártiság a dekadencia támogatása helyett



Én leginkább afféle "Nemzeti Kommunistának" vallom magam, tehát szerintem az ideális politikai irány a szélsőjobboldali társadalompolitika és a szélsőbaloldali gazdaságpolitika.



2021. ápr. 13. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

-"Régivágású 60-as évekbeli világnézet"


Köszi, de nem.


-"Antikapitalizmus"


Köszi, de nem, inkább a globalizmust ellenzem.


-"Hazafiasság"


Jöhet, csak ne akard kötelezővé tenni.


-"Szabad piac helyett állami gazdaság, szolgáltatások előtérbe helyezése"


Kösz, de nem. Egyszer már kipróbáltuk, ne jött be.


-"Munka és felelősségpártiság a dekadencia támogatása helyett"


Ez mit is akarna jelenteni?


"Én leginkább afféle "Nemzeti Kommunistának" vallom magam, tehát szerintem az ideális politikai irány a szélsőjobboldali társadalompolitika és a szélsőbaloldali gazdaságpolitika."


Semmilyen szélsőséges nézetet nem támogatok.

Köszöntem!

2021. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
2 idióta párt helyett lenne 3... Egyre jobb
2021. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

60-as évekből nem kérnék


Antikapitalizmus, jó lenne de ez a három párt mindent túltol amit lehet úgyhogy újra a kommunizmusban kötnénk ki, ami már annak egy szélsőséges túltolt formája. Plusz a fidesz minden csak nem antikapitalista, hiszen még mindig ott tart a kiszámíthatatlan 21. században hogy munkaalapú társadalom.


Hazafiasság igazából rendben, de már most az érződik a mihazánknál és a fidesznél hogy ők akarják megmondani ki a hazafi nagymagyar és ha nem értesz valamiben egyet hazaáruló vagy.


Teljes állami gazdaság csak részben jó, de ezt már leírtam


Felelősségteljesség pedig egy ilyen pártszövetségben nem lenne, mert ott a fidesz ahol a felelősségvállalás 0 a másik kettőnél nem tudni, de őszintén szólva nem is szeretném tudni.

2021. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

"Én leginkább afféle "Nemzeti Kommunistának" vallom magam, tehát szerintem az ideális politikai irány a szélsőjobboldali társadalompolitika és a szélsőbaloldali gazdaságpolitika."


You mean... náci?

2021. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Csak ha csatlakozik a Táncsics Radikális Balpárt is. (Irónia)
2021. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mihazánkos vagyok, de ismerem a vezetőinket. Nem fognának össze se Orbánnal, se a kommunistákkal. Ez a koalíció is moslék lenne. De szerencsére sosem fog megvalósulni.
2021. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
elavult világnézet, nem kapitalista, munka, nincs szabad piac => kommunista vonások => eddig se vált be, nem működött jól, folyton a fegyverkezés meg a háború volt előtérben, alacsony életszínvonal => nem támogatom
2021. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!