Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan viszonyultok a Mi...

Hogyan viszonyultok a Mi Hazánk Mozgalomhoz és miért?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki röviden.

2021. ápr. 17. 00:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

# 10 Nem vagyok zsidó. Nem értem miért gondolod, hogy a magyargyűlölet kevésbé zavar, de az antiszemitizmust Magyarországon tekinthetjük magyargyűlöletnek is, hiszen a magyarországi zsidók magyarok.

Az ilyen szétválasztása a magyarságnak magyarokra és zsidókra okozta ártatlan emberek halálát a múlt században, olyan kiemelkedő személyekét is mint Radnóti Miklós.

2021. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor miért szavazol olyan pártra, amelyik gyűlöl téged, és nem olyanra, amelyik nem?
2021. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ők az egyenlet párt akik nem a multik és neoliberálisok érdekeit szolgálnák hanem a magyarokét. A párt legtöbb tagja szimpatikus.

#11

Olyan még mindig nincsen, hogy "magyarzsidó" de magyarországi zsidó(ság) van.

2021. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
A párt progrmja (közbiztonság, ország függetlensége...) szimpatikus. A kampányban őket fogom támogatni. Remélem hogy bejutnak a Parlamentbe, mert ők az egyetlen erő akik a magyar emberek érdekeit képviselik. Ha nincs harmadik út, akkor Gyurcsány és Orbán kifosztja az országot úgy, hogy egy normális ember sem nézhet be a titkosított dokumentumokba. Nem támogatom az amerikaihoz hasonló kétpártrendszert. Sok kisebb pártban hiszek, akik minden szavazóikat maximálisan képviselni tudják. Az ő koalíciójuk lenne a a legjobb. De sajnos vagy Viktoré vagy Ferié lesz az ország 22 után. Remélem lesz még rendszerváltás. (Én még akár erőszakos, 2006-hoz hasonló akcióban is résztvennék.) Elszámoltatással együtt. A két nagy erőn kívűl csak a MHM van nagy párként. Szimpatikus a program. Ezéert őket támogatom.
2021. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Viccesek néha, többnyire meg populista , teljesen kivitelezhetetlen, sokszor a magyar lakosság oroszlánrészének közismerten nem tetsző és szerintem értelmetlen programpontjaik vannak.
2021. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

Kb az egyetlen párt aki egy egzakt felépített programmal készül a választásokra amivel képes helyreállítani a nemzetgazdaságot. A többi párttól azt látom, hogy vakon lődöznek az irreálisabbnál irreálisabb javaslataikkal (100.000 a beoltottaknak, alapjövedelem) remélve, hogy valamelyik majd betalál, de azt nem veszik figyelembe, hogy a legtöbbet már alkalmazták és meg is bukott.

Ezért a szavazatom a Mi Hazánké!

2021. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%
Nekem egyedül Dúró Dóra tetszik belőle, mert gyönyörű istennő. Mint politikai mozgalom nem érdekel.
2021. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%
17: keresd fel a legközelebbi ofotértet
2021. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!