Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Fekete-Győr...

Mi a véleményetek Fekete-Győr András a partizán című internetes műsorban történt gyenge szerepléséről?

Figyelt kérdés

Még az ellenzéki szavazók szerint is elég gyenge volt Fegyőr szereplése.


[link]


[link]


Fegyőr alkalmatlan miniszterelnöknek?



2021. ápr. 18. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Én ellenzéki vagyok. Szerintem ez arra volt jó bizonyos részeknél, hogy be tudta magát égetni. Bizonyos részek még megjárták. Szerintem nincs meg megfelelő tapasztalata ehhez a poszthoz vagy tehetsége. Aztán lehet egy nap lesz. Az viszont nem most van. Az meg nagyon hipotetikus kérdés, hogy alanyokat alkalmatlan e, mert meglátásom szerint nem fogja megnyerni az előválasztást úgyse.
2021. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

A Mandiner persze a vágyait írja le, lehet azon vitatkozni, hogy FGYA szereplése hanyast érdemel, de az semmiképp nem igaz, hogy ezzel leírta volna magát.

Pont, olyan, mintha az Orbán-Gyurcsány vita után (ahol lehetett vitatkozni azon, hogy Gyurcsány felmosta-e a padlót Orbánnal vagy csak egyszerűen jobb volt sokkal nála) valaki azt mondja, hogy ez Orbán karrierjének a vége. Egyszerűen a politika nem így működik.

2021. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Az első két hozzászólás együtt helyes: a mandiner természtesen túloz, mert szeretné lejáratni amennyire csak lehet, de az is tény, hogy ez a feketegyőr nem egy észlény, több megnyilvánulásábó is látni lehetett. Kizárt, hogy ő legyen ennyi ésszel a miniszterelnök jelölt.
2021. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Fekete Győr András egy pojáca. Egy faéket nem bíznék rá, hát még egy ország vezetését...
2021. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Fidesz: ̶G̶y̶u̶r̶c̶s̶á̶n̶y̶ FeGyőr gyerekes és béna
2021. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
#3 orbán, se gyurcsány sem észlény. A politikusoknál nem is kell az. Politikus lényege, hogy törtető manipulátor legyen.
2021. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A spotify-os verziót még nem néztem végig.

Korábban több dolog volt, amiben nem értettem egyet Fegyőrrel.

Például Sorosról is úgy beszélt, hogy ő egy idős bácsi, aki Amerikában van és nem kell tőle tartani. (Valami vidéki településen beszélgetett egy nyugdíjaskorú választóval.) A globalizált világban Soros a vagyonával és a kapcsolatrendszerével(Junckerrel pusziszkodnak Brüsszelben), szervezetivel (CEU, NGO-k), pénzügyi manipulációkkal komoly hatással lehet egy ország politikai és gazdasági életére.

A másik, mikor facebook Liveozott a testvérével, aki szerint a Sputnik egy jó vakcina, mindezt úgy, hogy közben meg a Momentum is kelti a bizalmatlanságot az orosz vakcinával szemben.


Vannak még más húzásai is, eddig nem ő tűnik a legügyesebb politikusnak.

2021. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Furcsa, hogy a Momentumban nem volt valaki más, akit indítottak volna előválasztásra.
2021. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok megint.

Azt hozzá szeretném tenni én is, hogy a Mandiner szerintem is túloz. Minden esetben ezt csinálja ha van valaki aki politizál és nem fideszes, és tevékenysége megér egy cikket.

2021. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Abszolút alkalmatlan, egy leendő miniszterelnöknek,és politikusnak is. De, a pártja is ugyanez.
2021. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!