Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet valaki önkormányzat...

Hogy lehet valaki önkormányzati képviselő ?

Figyelt kérdés

Még csak gimnazista vagyok, egy kis településen lakok (Sátoraljaújhely) és majd én is szeretnék önkormányzati képviselővé válni.

De ezt így, hogy lehetne megoldani ?

Mivel a képviselők nagy része már legalább ilyen 20 éve ilyen szerepet tölt be a legtöbb egy befásult öregember.

Na de igazából a kérdés lényege az lenne, hogy még így fiatalon, hogy tudnék előkészületeket tenni ?



2021. ápr. 25. 10:32
 1/3 kürasszír ***** válasza:

Szia!


Sátoraljaújhely elég nagy ahhoz, hogy függetlenként ennyi idősen és gondolom városszerte még ismeretlen emberként teljesen esélytelen légy.


Valamilyen párt színeiben és támogatásával lehetne csak reális esélyed. De ez esetben is csak akkor, ha 2024-re, a következő önkormányzati választásra városszerte ismert és népszerű emberré válnál.


Persze ahhoz is sokat kellene dolgoznod és bizonyítanod

az adott pártnak, hogy egyáltalán téged indítsanak és támogassanak.

2021. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt a "bizonyítást", hogy kell érteni ?

Mit kell pontosan csinálni ?


Igen, majd tervezek valamilyen párthoz csatlakozni, csak még nem döntöttem el pontosan, hogy melyikbe.

2021. ápr. 25. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell mutatnod a szavazónak és - ha van - a pártodnak, hogy alkalmas vagy a feladatra. Egy jó program soha nem árt, amivel minél több szavazatot nyerhetsz meg.

Egyébként miért akarsz képviselő lenni? Mit akarsz képviselni? Először ezt döntsd el, azután lehet kampányolni.

2021. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!