Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik Magyarországért vagy...

Jobbik Magyarországért vagy Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 12:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#10 KI DARABOLTA FEL A JOBBIKOT?

Saját politikusai vesztek össze azon hogy ki vezesse a pártot és az egyik kiszorította azokat a szavazó jobbikosokat akik a másikra szavaztak volna hogy a párt vezetője legyen. Majd miután ezzel a csalással győzött, kirúgatta még a fél jobbikot a pártból, komplett alapszervezetek kizárásával.

Mi köze ehhez a fidesznek vagy bármelyik másik pártnak? Mért nem lehet felfogni, hogy saját magukat tették tönkre először a szavazóik lecserélésével, majd utána az egymás közötti belháborúval?

2021. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Miért nem írtad ki úgy a kérdést hogy abból egyből kiderüljön és ne kelljen külön megkérdezni?"


Szerintem abból a mondatomból amit a kérdés kiírását követő 1 percben írtam, hogy "Amennyiben van véleményedet azt is nyugodtan megoszthatod." már a (normálisabb) ember sejti mit szeretnék kihozni. Ne írtam ki "rendesen" a kérdést? Na és, kívánom ez legyen életed legnagyobb gondja.


Azok akik gyakorta látogatják ezt a fórumot bizonyára már tudhatják, hogy percről percre születek hülyébbnél hülyébb, vagy akár teljesen értelmezhetetlen kérdés kategóriától függetlenül, remélem azokon is rendszeresen kiakadsz és/vagy leállsz kötözködni ismeretlenekkel.


Vannak helyzetek persze, amikor részben jogosan lehet kiakadni egy-egy kérdésen, de tekintettel arra, hogy én a "hibámat" korrigáltam úgy gondolom tárgytalan erről tovább beszélni egy percet is.

2021. ápr. 28. 13:02
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

#12 Igen, rendszeresen kiakadok a többi hasonlóan kiírt kérdésen is.

de te miért érzed úgy hogy mások hülyesége mentesít attól hogy te normálisan írd ki a kérdést?

2021. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#11

Nem tényt mondtam, VÉLEMÉNYT írtam!

(#10 voltam)

2021. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

Jobbik.

A Mi Hazánk egy fideszes fiókszervezet, tegnap pl. kiderült.

2021. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#14 Értem. És ez miben változtat azon hogy a VÉLEMÉNYED téves mert a tények ellentmondanak neki?
2021. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#13 -as akkor mégegyszer leírom, ha nem volt világos: korrigáltam magamat.


Sajnos nem tudok visszamenni az időben, hogy "rendesen" kiírjam a kérdést, de ha tudsz javasolni erre valami értelemeset, szívesen hallgatlak.


"...de te miért érzed úgy hogy mások hülyesége mentesít attól..."


Nem érzem úgy, viszont kétfajta ember közül (aki elcsesz valamit és letolja ill. aki korrigálja a hibáját) én leszek inkább a nyerőbb más emberek szemében. :) Erről ennyit.

2021. ápr. 28. 13:27
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Csalódás a Jobbik, mert bár én örültem a néppártosodásnak, de ez a Gy.F.-fel összeborulás nekem már ehetetlen. A MiHa meg nekem túl radikális, nemigazán vagyok a célközönsége annak a pártnak. Jelenleg egyikre se szavaznék.
2021. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
97%
A jobbik ma annyit tud, hogy szidja Orbánt. Azt én is tudom, ehhez nem kell párt, ennél még a mi hazánk is jobb bármennyire nem szimpatizálok velük, legalább vannak elveik. Egy kisebbség a nemzeti radikálisok érdekeit próbálják képviselni vegyes sikerrel. Ehhez nyilván kell a kormány segítsége, de még mindig hitelesebb, hogy egy radikálisan jobboldali párt a jobboldali kormánytól kér segítséget, mintha koalícióra lépne azzal a baloldallal, ami ellen létrejött.
2021. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jákobbik meg a lumpenprolijai.
2021. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!