Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az emberek hogy találkoznak...

Az emberek hogy találkoznak Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy sokan körül állják meg beszélnek vele. Erre hol és mikor van lehetőség.

2021. máj. 13. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Például valami Fidesz-kongresszus szünetében tudok ilyet elképzelni.
2021. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Sok sok nyalással, és MSZMP/KISZ múlttal.
2021. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ilyen öregasszonyokat is láttam, random emberekből álló tömeget.
2021. máj. 14. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
#3 Arra, hogy Orbán random emberekből álló tömegben előforduljon, kb akkora az esély, mint nekem a lottó ötösre, úgy, hogy nem adtam föl szelvényt. Csak nem képzeled, hogy ekkora kockázatot bevállal? Az öregasszonyok, akikkel láttad mind gondosan kiválogatott Orbánrajongók voltak. OV nem mer már csak úgy az emberek közé menni. Ha "spontán" megy, azt gondosan előre megszervezik, megfelelő embereket visznek oda és gondoskodnak róla, hogy a "spontán" találkozást semmi se zavarja meg.
2021. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Borkai-hajón vagy esetleg egy Szájer-bulin lehet, hogy összefuthattál volna vele.
2021. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!