Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha 2022-ben nyer az ellenzék...

Ha 2022-ben nyer az ellenzék akkor ki lesz az ellenzék?:D a Mi Hazánk?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Túl sokat megy otthon a köztévé, 11-es. Néha kapcsold ki.
2021. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összefogás nyer és kormányt tud alakítani akkor a három legjelentősebb ellenzéki erő a Fidesz-KDNP, a Mi Hazánk és a Kétfarkú Kutyapárt lesz.
2021. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%
50 éves vagyok és hánynom kell a baloldaltól, az ellenzéktől. 1990 előtt csak a prolinak és a kommunista seggnyalóknak volt jó, a többségnek nem. A mi családunkat is kifosztotta, megalázta a kommunista rendszer. Aki a régi rendszert dicséri, azok ebből a két társadalmi csoportból (prolik-komcsik) kerültek ki. A jelenlegi felhozatalból a legjobb választás a FIDESZ-KDNP. Normális, békés életet biztosítanak, aki akar dolgozhat, boldogulhat. Aki pedig balf@sz, az mindegyik rendszerben, kormányoktól függetlenül az marad. A baj az, hogy a rossz életükért az ilyenek a kormányt okolják, mert képtelenek önvizsgálatot tartani.
2021. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%

"nem hiszem hogy annyira elbaszott ez a nép hogy megválassza újra a totalitárius rezsimet"

Most is ez történik nem?

Gyurcsány vezette DK a legdominánsabb ellenzéki párt, ha Dobrev nyer akkor biztosan megvan az esélye annak hogy Gyurcsány újra a hatalom közelébe kerüljön.(most tegyük félre a kormánypropagandát, ha Jakab vagy Karácsony nyer jóval kevesebb teret fognak neki engedni)

2021. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

„Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen koalíció teljesen kormányképtelen. Látsd Szlovákia, Románia, Olaszország.”


Én Romániában élek, itt jelenleg egy jobb oldali kormánykoalíció van. Bal oldali párt (a PSD-szociál-demokrata párt) nyert, ám nem szerzett abszolút többséget, így a jobb oldali pártok (a PNL-nemzeti liberális párt; az UDMR/RMDSZ-romániai magyarok demokrata szövetsége és az USR-PLUS-Mentsük meg Romániát-Szabadság egység és szolidaritás pártja pártok) vannak kormányon és bár én baloldali vagyok, el kell ismernem, hogy nem működik rosszul ez a koalíció sem.

2021. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
20%
Erdély nem románia!
2021. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"bármelyik 50évest megkérdezel politikai hovatartozástól függetlenül az összes azt mondja hogy régen jobb volt"


Biztos, hogy jobb volt. A keresztanyám már a 70-es évek elején ezt mondta, hiába bizonygattam, hogy nekem most a jobb, mert a diákmunka díjából vettem egy szalagos magnót, ami 50 éve még nem létezett.

2021. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
erdély nem románia de nem is magyarország. 100 évnyi ""átnevelés"" után egy teljesen független államnak kéne lennie szerintem.. bár ettől függetlenül nem szabad elengedni őket hisz a véreink:) plusz ha megkapnánk erdélyt újabb kb 100 év lenne mire szocializálódnának a magyarországi helyzethez(itt leginkább a generációkat kell figyelembe venni azért lenne ekkora ez a szám, meg a politkai helyzet stbstbstb)
2021. máj. 27. 20:38
 19/26 Senior Séf ***** válasza:
95%
Az ellenzék Orbán lesz, és ellenzékből fog kormányozni. Az egész országban minden a kezében van már, mindenhol az ő emberei ülnek. Évtizedek kellenek majd, mire valamelyest megtisztul az államapparátus, a katonaság, az ügyészség, stb.
2021. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 qkker1 ***** válasza:
67%

"Erdély nem románia!"


Térképet láttál már?

2021. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!