Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményed Jakab Péterről...

Mi a véleményed Jakab Péterről, illetve a Jobbikról?

Figyelt kérdés
A pontozóknak: Attól, mert valaki más véleményen van mint te, ugyanúgy hasznos lehet a válasza, ezt vedd figyelembe mielőtt megnyomod a kis piros gombot.

2021. máj. 28. 22:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
"Kár, hogy Vona lemondott 18-ban, értem én, hogy megígérte, h ezt teszi, ha nem nyer, de a valaha volt legnagyobb sikert érte el a pártja, aztán a kilépésével meg gyakorlatilag a földdel lett egyenlővé." - Vona azért mondott le, mert belefáradt a politikában a ráömlő mocsokra. Akkoriban a Fidesz nagyon durva lejárató kampányt indított Vona Gábor ellen, talán a magyar történelem egyik legsúlyosabb karaktergyilkosságát hajtották végre. Vonának pedig ebből elege lett, megunta, és inkább távozott a politikából. Valahol meg lehet érteni amúgy ezt.
2021. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Így jár az aki teleplakátolja az országot Ti loptok szlogenekkel.
2021. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Az elején le szögezem hogy jelenleg nincs olyan párt Magyarországon akikkel szimpatizalnek.

Jabak Péter stílusa most elég egyedi és figyelem felkelto de igazából felszolalasaival az emberek azon réteget nyeri el akik eleve gyűlölik a fidesz mert hát ugye "hogy megmondta a Orbannak, micsoda ember". De igazából azt nem nagyon hallani hogy ők miben lennének jobbak,pár ígéretet leszamitva amit tudjuk hogy ugysem tartanának be. Ezzel a politikaval 0 fidesz szavazót fognak meggyőzni pedig hat náluk van a két harmad onnan kéne szerezni párat.

És ezzel a mondatommal egyáltalán nem szeretnék általánosítani de a saját facebook ismerőseim közül ugyanazok a buta emberek osztják meg a Jabak felszolalasokat akik megosztjak a férges maszkokat vagy hogy peldaul egy magát orvosnak mondó üzbég emberke beszél arrol hogy a repülő permetezi a covidot.

2021. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Tizenkettesekém, azt mért nem reklámozod a fidderek hogy fognak járni? :D
2021. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Vona egy hulladék volt. Amint eltakarodott a Jobbik támogatottsága a csillagos egekbe ugrott. Ma Magyarország legerősebb pártja. Az igaz hogy a fidesz szorosan követi, de csak a készpénzért vett ukrán szavazókkal.
2021. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#7 Senkit sem pontoztam, véleményt kértem. De egyébként írtam is a kérdés alá, hogy az értelmes hozzászólásokat ne pontozzuk le (De fel sem kell pontozni feltétlenül), ennek ellenére ezt megtörtént. Kár.
2021. máj. 29. 09:49
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Jákob rabbi egy gyík.
2021. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
2013 őszétől undorodom a pártól akkor volt a néppártosodás- cukisodás.
2021. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha Vona nem távozott volna, most lenne esélyük. De ezt a Gyurcsány-bratyit...
2021. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Számomra a 2farkú kutyapárt jogosultabb lenne a parlamenti jelenlétre, pedig az is hülyeség.
2021. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!