Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szégyenné vált mára fideszre...

Szégyenné vált mára fideszre szavazni?

Figyelt kérdés
Én azt is szégyellem, hogy valaha is rájuk szavaztam..

máj. 26. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
50 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
17%

Persze, persze. te is egy "csalódott fideszes" vagy, aha.

Ilyenkor mindig kiderül, hogy az illető még 2010-ben szavazott a fideszre mert annyira elege volt az mszp-szdsz kormányokból vagy szimplán csak hazudik.

máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Demokráciában élünk, és nem kötelező ugyanazon elvek mentén élnünk az életünket. Én sosem szavaztam rájuk, soha nem is fogok, de másnak is megvan a joga a véleményéhez.
máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
Most még igen, de a választás napján minden elfejeltődik, és 111,1%-os győzelem lesz ismét.
máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szégyen, és hazaárulás. Teljesen leépitik az országot. Bűnöző, maffiozó az összes. Ki akar ilyen országban élni?
máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
2010 óta szavazhatok. Azóta folyamatosan szégyen a fidesz meg a baloldal. És így visszatekintve a jobbik is az volt.
máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindenki szégyenli hogy pedofilpárti és korrupt.
máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%

2# Akkor is joga van hozzá ha évi 200 milliárdért plakátolják tele az országot és elveszik tőle a juttatásokat, a közmunkát ha nem megy el szavazni? Illetve lefizetik krumplival vagy hússal? Meg hogy a kormánymédia milliárdokat fizet ki a mi adónkból hazugság miatti büntetőperekre?


Ez a demokrácia magyarországon?

máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Mindig is az volt.
máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
#7: Igen, joga van a véleményéhez akkor is. Szépen néznénk ki, ha elvitatnánk valaki szavazati jogát azért, mert ő a zsák krumpli miatt szavaz. Szerinted nem ez kellene, hogy legyen a motivációja? Lehet, de a szavazati jogot nem motiváció alapján érdemeljük ki.
máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#10: Amennyiben nő vagy, akkor én meg azt kívánom neked, hogy olyan országban élj, ahol a nők nem rendelkeznek szavazati joggal. Azt hiszed, hogy ott az elnyomó része a társadalomnak nem tartja indokoltnak, hogy megfosztja a szavazati jogától a társadalom egy részét? Hogy ők nem úgy gondolkoznak, hogy a nők nem tudnának megfontolt döntést hozni, és a jogaiknak köszönhetően károsak lennének a társadalomra?


Ugyanezt nyomatod, csak nyilván te nem az elszenvedője lennél a fantáziádban a jogfosztásnak. Nekem sem tetszik, hogy pl. a hozzád hasonló korlátolt személyek hatással vannak az életemre, de az egyenlőséget többre tartom, mint a véleményeddel szembeni ellenszenvemet.

máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!