Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy sikerült elérni ,hogy...

Hogy sikerült elérni ,hogy hazánkban ilyen jól halad az oltás, és Európában itt a legmagasabb az átoltottság?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

Ki mondta hogy itt oltották be a legtöbbet? Meg azt a baromságot, amit itt néhányan terjesztenek, hogy rajtunk kísérleteznek?

Ezek tényleg csak az idióta internetszakértőket majmolják? Még olvasni se tudnak? Vagy már ennyire bonyolult pár nem magyar hírnek utána nézni?

Szánalmas.

Nem mi voltunk ahol a legtöbbet és leghamarabb oltottak. Ráadásul ott, ahol csinálták (és azóta máshol is!), már rég jobban állnak mint mi. Hja, ott nem kell a lakosságnak agyat növeszteni, mert értik és értelmezni is képesek a helyzetet. Nem kell rájönniük, hogy csak péksüti eladók, meg postázok, akik hírből se ismerik a tudomány szót, és az orvosaiknak sem kell azon agyalni, belekalkulálni, figyelembe venni, hogy az emberi ostobaság és butaság határtalan és ijesztő.

Nagyon régen azt mondták a magyarokra, hogy jók szürkeállományban, hogy okosak, tanultak.

Ma már a fél világ rajtunk röhög. Szégyen.

2021. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt kérdező!
2021. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
#11: A kérdező Európát írt a kérdésében, nem a világot. Európában oltottságban tényleg elsők vagyunk, ha az Egyesült Királyságot nem veszük bele Európába. Ha belevesszük, akkor másodikak. [link] Lejjebb van ranglista.
2021. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#12: Előző vagyok. Azt hittem neki írtad, az előbb még nem láttam ezt a kommented.
2021. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
56%
11es. Nem mi vagyunk az elsők. Ez csak játék a számokkal és sokan be is veszik Orbán szövegèt és úgy van előadva h már megint az EU a bèna és Magyarorszàg jobban teljesít :) Nézzük pl. Németországot, 80 millió a lakossága, 35 millió van beoltva, tehát mivel korlátozottak mèg az elérhető vakcinák száma, így minél nagyobb a lakosság annál jobban nehezebb százalékban nagyobb számot produkálni. Tehát 1.oltàs Magyarország 5 millió vs Németország 35 millió :) Ha Magyarország lakossága 80 millió lenne, akkor eléggé hátul kullognànk az 5 millió oltàssal :)
2021. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
66%
Bocsànat, az előző hozzàszolàsom a 13asnak szólt. Szóval tényleg nem mi vagyunk az elsők. Ha Magyarország lakossága 5 lenne, akkor százalékban a világon is elsők lennénk, de még az univerzumban is :D Nagy kópè ez az Orbán, de jól csinálja, ügyesen megvezet sok embert :D
2021. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült elérni ,hogy hazánkban ilyen jól halad az oltás, és Európában itt a legmagasabb az átoltottság?- Enek egyelen oka, hogy Magyarorszagon a Sputnik es a kinai vakcina is forgalomban vannak, az Europai Unio pedig ezeket nem engedelyezte.
2021. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
#16: Ugyan azt tudom írni, mint korábban. A beoltottak SZÁZALÉKOS aránya itt Magyarországon a legmagasabb Európában, a UK után (őket mostanában szokás kihagyni Európából, holott még mindig része, csak az Uniónak nem). Amikor valaki azt mondja, hogy nálunk vannak a legtöbben beoltva, akkor azt így érti. Ezt mindenki tudja. Biztos vagyok benne, hogy te is tudtad. Egyébként én nem is értem, hogy miért hangoztatta ilyen gyakran Orbán, hogy nálunk a legmagasabb az oltottság. Ezzel szerintem csak magát és a vakcinákat járatja le, mivel nálunk a legmagasabb a halálozás a világon, 1 millió főre tekintve. Szóval ezzel csak arra utal, hogy semmit nem ér az oltás, ugyanúgy belehalnak az emberek...
2021. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hat Orban szeret versenyezni, meg bizonygatni sajat magat- elözöhöz csatlakozva. A halalozas aranya bizony-en ugy hallottam, hogy Brazilia utan Magyarorszagon a legmagasabb a corona miatt. Ez meg valoszinü azert van, mert az egeszsegügy Magyarorszagon nagyon gyenge europai szinten is. Az oltas persze hogy sokat er- nem emiatt halnak meg az emberek, legfeljebb azok, akik nem lettek beoltva, es elkaptak a virust.
2021. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Azért mert külföldön Negatív teszttel is mehetsz mindenfele is .. itt meg csak oltási könyvvel. = meg vagy kötve ha akarsz valamit
2021. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!