Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy fegyvert fogtak Dobrev Klára politikus asszonyra?

Figyelt kérdés

Ajaj.


[link]


[link]



2021. jún. 5. 00:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
#7 ha a lopás és a kommunista múlt/család miatt így ki vagy akadva Dobrev Klárára, akkor mit csinálnál orbánnal? A főtéren húznád karóba?
2021. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
11, Orbán is nagyon gáz. De Dobrevék jogilag is kifogásolhatók. A család tömeggyilkosságokban vett részt a kommunizmus idején, diktatúrát vezetett, az anya MSZP-s, részt vettek a privatizációs lopásban, kihasználva kommunista kapcsolatrendszerüket milliárdokat loptak, megszereztek egy villát egy zsidótól. Gyurcsány a kommunista ifjúsági szövetség utolsó vezetője. A kommunista utódpárt miniszterelnöke. 2004-ben jogilag is hazaárulást követett el, mikor a magyarság ellen uszított, 2006-ban a nemzeti ünnepen fizikailag is megtámadta a népet, amiért jobb helyeken statárium járna. És most sem álltak le, most is ugyanolyan magyarellenesek. Plusz a legkevésbé sem magyarok, a nemzethez sincs sok közük.
2021. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

"család tömeggyilkosságokban vett részt a kommunizmus idején"

Hivatkozást!


"diktatúrát vezetett, az anya MSZP-s"

Ezt a mondatrészt nem értem.


"részt vettek a privatizációs lopásban"

Ahogy minden akkori politikához közel álló. Igen, orbánék is (Simicska neve mond valamit?). Nem mondom, hogy ez rendben van, de mivel az egész bagázs kollektív amnesztiát kapott, nem hiszem, hogy ez releváns érv.


"megszereztek egy villát egy zsidótól"

Én is, megmutassam az adásvételit? Bocs, de ez nevetséges.


"Gyurcsány a kommunista ifjúsági szövetség utolsó vezetője"

És? kövér laca meg mszmp párttitkár volt. Mindenkinek van múltja. Én is voltam kisdobos, fuuuu.


"2004-ben jogilag is hazaárulást követett el, mikor a magyarság ellen uszított"

Mivel is?


"2006-ban a nemzeti ünnepen fizikailag is megtámadta a népet"

Elég sokszor el lett már magyarázva, hogy ez nettó baromság. Jah, én is ott voltam, tudom, miről beszélek.


"most is ugyanolyan magyarellenesek..."

Szerintem meg a fidesz magyarellenes.

2021. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 13-as hallottál Dobrev nagypapijáról Apró Antalról, keress rá a wikin és akkor nem állítassz ilyen butaságokat.

Az apja bolgár kém volt.

Az anyja, Apró Piroska a kommunista pártelit tagja. https://www.youtube.com/watch?v=tdZ-OTZAFXc

Még, mindig ugyanabban a villában élnek, amit '45-ben vagyonelkobzás után egy zsidó családtól kobzott el Apró Antal.

Egy "kicsit" kevésbé kommunista OrbánViktor családja.

2021. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 tudod, hogy jelenleg kik és hol ítélkeznek emberek felett a felmenőik "bűnei" miatt? Csak két példa: Kína, Észak Kórea. Namost ezekben az országokban hivatalosan is kommunista diktatúra van. Értem én a narancssárgát (a komcsi vöröset keverjük a sárga irigységgel), de ezzel a hozzáállással nem kéne kommunistázni.
2021. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak a felmenői miatt van baj, az a kirívó, hogy abban a villában lakik, tehát a felmenői gonoszságai által szerzett villában lakik, abból él, hogy a felmenő komcsik voltak. egy ébként azt kérdezted, hogy ennyi erővel orbán is kommunista családból jött, de azért lássuk be a különbséget!
2021. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 és hány generáció után évülnek el az ősök bűnei? Csak, hogy értsd a kérdést: a mostani orbán dúlás miatt az unokáit is perbe kell majd fogni vagy elég a gyerekeit?
2021. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
17-es nem érted, hogy nem a "vér" a baj, hanem, hogy abban a villában él, amit a komcsi tömeggyilkos nagyapja szerzett!
2021. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17 igazából nem, nem értem. Nekem a nagyszüleimtől raboltak el erdőt, tanyát fogadóval és hentesüzlettel. Nagyanyám megkapta a kárpótlási jegyet (hülye volt mert pénzre váltotta) de nem gondolom, hogy a jelenleg ott élő és gazdálkodó utódoknak el kéne onnan menni. Lehet, hogy neked ez felfoghatatlan, de a világ nem úgy működik, hogy neked minden jár. Az ember sokszor áldozata a körülményeknek, a társadalom meg eldönti, hogy az áldozatokat mivel kárpótolja. De ha ez nem tetszik, akkor sem az utódokon leverés a megoldás. A vendetta sosem vezetett semmi jóra.
2021. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ja, és dobrev klára korrupt cégéhaz az Altushoz meg mit, szólsz hozzá, kedves 19-es?


Ráadásul Dobrev eléggé furcsa kijelentéseket is tett: https://www.youtube.com/watch?v=tdZ-OTZAFXc ebben a videóban 20:40-től látható Dobrev vélemény a családokról!



Ja, és ha nem vagy képes fölfogni, hogy milyen amikor egy ember a kommunista nagyapja, által jogatalanul szerzett épületből, megy minden nap dolgozni, akkor menthetetlen vagy!

2021. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!