Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki az aki a ma elfogadott...

Ki az aki a ma elfogadott homofób törvény miatt nem szavaz Jakab Péterre?

Figyelt kérdés
Eddig ő tűnt a legjobb és legesélyesebb jelöltnek de ezzel nagy csalódást okozott nekem pedig nem vagyok az LGBTQ+ tagja. Egyszerűen szomorú és undorító az ami itt megy. Nem mondom hogy néhány Nyugati országban nem estek túlzásba 1-2 dologgal de az hogy itt az alapvető jogokat (amikből eddig se volt sok) még jobban el próbálják venni az nagyon elszomorít. A 18 éven aluliak úgyse néznek már tv-t nagy részben, az interneten ugyanúgy hozzáférnek majd minden ilyen tartalomhoz, pont ezért nem is látom mi értelme volt ennek az egésznek. Nem tudom kinek ártanának a melegek azzal ha házasodhatnának vagy akár gyereket is fogadhatnának örökbe. Így is rengeteg gyerek nő fel árvaházakban, vagy éppen nem megfelelő nevelőszülőknél és nem tenne semmi kárt a gyerekben az ha két azonos nemű ember nevelné fel. Nem válna ez miatt egy gyerek sem meleggé, hiszen akkor hetero pároknak sem lehetne meleg gyereke. Több mint 10 ezren voltak tüntetni és a petíciót is több mint 100 ezren aláírták néhány nap alatt. Ezek után én biztosan nem fogok rá szavazni. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

2021. jún. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Ezek után nincs az az Isten.

Ha a körzetemben Jobbik-os egyéni jelőlt lesz, akkor inkább behúzom a Kétfarkút.

2021. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
eddig se szavaztam volna jobbikosra
2021. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Trollkérdés ezerrel.
2021. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 miért lenne trollkérdés? Nem írtam semmi hihetetlen/valótlan dolgot a kérdésben. Leírtam hogy én mit gondolok erről az egészről és azért írtam ki a kérdést mert érdekelt mások véleménye is a témában.
2021. jún. 15. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezek után ha szavaznék ellenzékre, tuti a Jobbik kapná az X-et.
2021. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Nekem az összefogással eddig is az volt a bajom, hogy a jobbik számomra vállalhatatlan. Most bebizonyosodott.

Orbán tudta, hogy ez lesz, nem véletlenül jött most ez a törvény.

2021. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Jakabnak két választása volt, kitart az összefogás mellett és mindent egy kockára tesz fel, vagy biztosra próbál menni.

Az első esetben elveszítette volna a Jobbik megmaradt szavazóit, és nincs rá garancia, hogy miniszterelnök jelölt lesz, plusz meg kellene nyerniük a választást.

A második opciónál a pártja talán bejuthat még a parlamentbe 2022-ben.

2021. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Én előre megmondtam, hogy nem lesz hosszú életű ez az összefogás, már most sem értenek egyet szinte semmiben azon kívül, hogy kormányra akarnak kerülni. Vicc az egész.
2021. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!