Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyikre szavaznál a kettő...

Melyikre szavaznál a kettő közül, ha csak ezek közül választhatnál?

Figyelt kérdés

Fasizmus alatt itt a húszas évek olasz fasizmusát értem, amikor még Hitler neve ismeretlen volt.

Kommunizmus alatt a szovjet marxizmus-leninizmust, Sztálin hatalomra jutása előtt.



2021. jún. 16. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Fasizmus
Kommunizmus
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Táncsics radikális balpárt
2021. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
🤣 tudtam.
2021. jún. 16. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Miert nem a kommunizmusbol is a huszas evekbeli olasz kommunizmust veszed figyelembe? A kerdesed igy reszrehajlo, es ertelmetlen igy.

Kb, mint osszehasonlitani a Stasi-t a hetvenes evek elejen es a magyar rendorseget a 80-as evek vegen.

2021. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A fasizmus egy életképes rendszer, a kommunizmus nem.
2021. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Kizárólag kommunizmusra. Az még nem valósult meg, és a végcél jó. A fasizmus már bizonyított, bár ne tette volna...
2021. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
#5 A kommunizmus azért nem valósult meg, mert megvalósíthatatlan. Egyszerűen ellentétes az emberi természettel. Próbálkozások voltak, emberek tízmillióinak életébe kerültek - egy nagyságrenddel többe, mint a nácizmus.
2021. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem megvalósíthatatlan, csak olyan országok "vágtak bele" melyek a kezdetektől nem voltak alkalmasak már az első lépésekre sem.
2021. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Maga az ember nem alkalmas az első lépésekre sem, függetlenül attól, hogy milyen nemzetiségű vagy hol lakik.
2021. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kommunizmus. Természetesen a TISZTA, Sztálin és "fiai" által eltorzított kommunizmust értem alatta (ahogyan a kérdező is kihangsúlyozta).
2021. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kimaradt a "nem szócska...


Még egyszer akkor...:-)


Kommunizmus. Természetesen a TISZTA, Sztálin és "fiai" által NEM eltorzított kommunizmust értem alatta (ahogyan a kérdező is kihangsúlyozta).

2021. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!