Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ön szerint tervszerűen meg...

Bbenjoe kérdése:

Ön szerint tervszerűen meg fog valósulni az ellenzéki előválasztás?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy ősszel azt lebonyolítják, és attól fogva csak egy, közös miniszterelnök-jelölt, és körzetenként pedig 1-1 képviselőjelölt lesz, akiket az összes résztvevő ellenzéki párt elfogad és támogat?

#Gyurcsány Ferenc #ellenzék #előválasztás #választások #DK, Momentum, Jobbik, LMP, PM, Mszp
2021. júl. 14. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Félig-meddig
Nem
27 szavazat
 1/5 árokpart ***** válasza:
Pl. Azt sem tudom, hogy tulajdonképpen mit takar ez az előválasztás. El kell menni fizikálisan szavazni a helyi szavazókörünkben egy úgynevezett előzetes választás ez vagy online lesz.
2021. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés! Engem meg az is érdekel, hogy a személyes adatokat kik és hogyan kezelik
2021. júl. 14. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
"a személyes adatokat kik és hogyan kezelik" Ez elég nyilvánvaló: a pártok, akikhez eljut és mozgósításra is fogják használni.
2021. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Előválasztás, persze. Attól függ kiknek az előválasztási tevékenységére gondolsz? A pártok vezetőiére, vagy a szavazókéra?

Több helyen csak egy jelölt lesz - na, kik választottak ki egyet, kik egyeztek meg egy jelölt támogatásában? -, aztán pl. mai hír: [link] Az MSZP országos és helyi vezetősége azon veszekszik, hogy Momentumos vagy DK-s jelöltet támogassanak? Nesze nektek MSZP szavazók! Ráadásul még a saját helyi szervezetét sem kérdezte meg az MSZP országos vezetése. Hú de nagyon várják, hogy a választók döntsenek.

2021. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1: Lehet online és személyesen is szavazni majd. Ha jól tudom, az online szavazáshoz kell, hogy legyen ügyfélkapud, de ebben nem vagyok biztos.


#4: Amerikában is előfordul, hogy az előválasztáson nincs érdemi ellenfele, vagy egyáltalán ellenfele egy jelöltnek, pedig ők egy ideje már nyomják ezt az előválasztás dolgot. Biztosan vannak és lesznek dolgok, amiket jobban lehetne csinálni az előválasztással kapcsolatban, de a körzetek nagyrészében teljesen nyílt verseny lesz, a miniszterelnök-jelölteknél meg végképp.

2021. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!