Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan alakul a jövő évi...

Hogyan alakul a jövő évi választás?

Figyelt kérdés
Marad a Fidesz vagy kormányváltás lessz?
2021. júl. 28. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lesz. Egy sz-szel. A választ meg nem tudja senki, minek ezt most kérdezni, annyi minden történhet még?


Addig még el is halálozhat egy politikus valamelyik oldalon, ami megkeverné a dolgokat.

2021. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha előre tudni lehetne miért lenne választás?
2021. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezen de a fidesz fog nyerni.
2021. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2: ahol előre lehet tudni, az a putyini "demokrácia". Ott előre lehet tudni, hogy Putyin elvtárs nyer, ha törik, ha szakad.
2021. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még előre senki sem tudja. Azt viszont igen, hogy lesz itt minden, kölcsönös sárdobálás, a politikai mélységek megélése (mindkét oldalról), tüntik, felvonulások miazmás. Minden kampányra azt mondják eddig az volt a legmocskosabb, hát szerintem ezt jövő tavasszal felül fogják írni.
2021. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván csak tippelni lehet.

De legyen; szerintem a Fidesz győz, és a mandátumok kb 55-58 százalékát megszerzi.

2021. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Talán nem lesz 2/3.
2021. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!