Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fido-orbanisták! Mit szóltok...

Fido-orbanisták! Mit szóltok hogy a ferihegyi légiirányítók élni szerettek volna alkotmányos jogukkal és a fekete afrikai körülmények miatt sztrájkra készültek de a kedves vezető ezt betiltotta?

Figyelt kérdés
Mikor várható az alkotmánymódosítás hogy kivegyék a sztrájkhoz való jogot vagy már így is annyira komolytalan az alkotmány, hogy ezzel nem is vesződik a kedves vezető és sleppje?

2021. aug. 3. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező! Ha annyira stresszes, meg mittudomén, akkor mehet másik munkahelyre, amelyik talán nyugisabb.


Nem szeretem, amikor az ilyen veszélyes munkakörökben dolgozók verik a happárét. Azon keresztül nekem inkább a beképeltség mutatkozik meg.

2021. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
beképzeltség
2021. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

2

A BKV egy önálló cég. Semmiköze a fővárosi önkormányzathoz. Azért nem kaptak fizetésemelést a dolgozók mert rossz munkát végeznek és nem csak járvàny idejên de amúgy is aki teheti nem használja mert egy fertő.

2021. aug. 3. 13:25
 14/20 anonim ***** válasza:

"A BKV egy önálló cég. Semmiköze a fővárosi önkormányzathoz. Azért nem kaptak fizetésemelést a dolgozók mert rossz munkát végeznek és nem csak járvàny idejên de amúgy is aki teheti nem használja mert egy fertő."


Nagy tévedésben élsz.


A BKV a budapesti önkormányzat 100 százalékos tulajdonában van.

2021. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én sem engedtem volna nekik a sztrájkot. A repülőgépek meg menjenek egymásnak a levegőben mi?
2021. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 de ettől még egy független profitorientált cég. Az önkormányzat ne újítsa fel az utakat csak hogy bértemeljen azoknak a semmirekellőknek akik egyébként magukat sem tartották érdemesnek a béremelésre?
2021. aug. 3. 13:34
 17/20 anonim ***** válasza:

- Megcsókoltam a buszvezetőt.


- Mivé változott?


- Békávé!

2021. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16#


Buszvezetők, villamosvezetők nélkül megnézhetnéd Budapestet.

Hogy közlekedne, akinek nincs jogsija vagy öreg már?

Ha másfél millió ember elindulna autóval, káosz lenne.

2021. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18

A fidoorbanisták fallikustotemtárgya az autó minden más a lúzereknek való most meg hirtelen a BKV lesz a fontos. Szélkakas mode: on

2021. aug. 3. 13:47
 20/20 anonim ***** válasza:

6 “ Ja. Bezzeg más síkon ekézi az EU-t!”


Szerintem a színjáték része. Nagyon is egy húron pendülnek. Az eu is ekézi, mégis mindent engednek. Nézd meg a fehéroroszok ellen milyen szankciók vannak, ha valakivel tényleg nem értenek egyet.

2021. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!