Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted mi a kulonbseg az...

Szerinted mi a kulonbseg az oltasparti es az oltatlanok partja kozott?

Figyelt kérdés

Az, hogy mig az oltasparti az emberre (oltatlanokra) van kiakadva altalanossagban, addig az oltatlan a kormanyra.


Nem ismeros valahonnan?


1900-as evek


"Miattuk nincs munkank! Miattuk szegeny az orszag! Ok tehetnek mindenrol! Miattuk elunk ilyen nyomorban, elegem van beloluk! Ezek fergek, semmit nem ernek, nem emberek!"


"Matol kezdve, a *********-ok nem hasznalhatnak tomegkozlekedest."


"Josef, indithatod a gazt..."



2021. aug. 11. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem, az oltás és a zsidók között nincs párhuzam.
2021. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Az intelligencia, képzettség és lelki egészség. Az oltáskonteósoknak legalább az egyik hiányozni szokott. Nálad min 2-re tippelek a kérdésed alapján.
2021. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

En nem mondtam ilyet.


Jelenleg csak neked jutott az eszedbe ez a konkret parhuzam.

2021. aug. 11. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Max az megy, hogy összeesküvés-hívőnek/összeesküvőbek hívják egymást.
2021. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, nem tiszta hogy mit akarsz kérdezni. Nincsen oltatlanok pártja. Az hogy valaki oltáspárti nem azt jelenti hogy egy olyan párt szavazója vagy tagja ami oltottakból áll vagy az oltás a célja, egyszerűen ő maga pártolja az oltást, azaz szerinte is az a helyes vagy jó dolog ha be van az ember oltva.

Az oltatlanok pedig ellentétesen gondolják.

Oltáspártiakkal szemben az oltás ellenesek vannak. Mindkettő önmagában egyéneket jelent akik csoportot alkotnak egy bizonyos dolog szerint, hogy mit gondolnak az oltásról.

2021. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#2: Viszont az oltottaknak mind a három hiányzik.
2021. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Én pont lecartam mindkét tábor hőzöngését. Azért oltattam be magam mert a munkámnak alapeleme a szabad mozgás bárhol IS.
2021. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

[link]


Az én szüleim például azért nem oltatták be magukat, mert "... [tücsük ciripelés...]". Magyarul egyetlen épkézláb érvet nem tudtam kihúzni belőlük. Egyszerűen csökönyösek, "nekik ne mondja meg senki mit csináljanak". Ez egészen addig rendben is lenne, ha emellett nem hőzöngenének, amikor arról esik szó, hogy akkor viszont nem mehetnek tömeg rendezvényre, vagy beülős helyekre (most jelenleg ez nem aktuális, de pár hete még az volt). Valahogy azt nem sikerül megérteni, hogy ebben a kérdésben nem csak magáért felelős mindenki, hanem másokért is akikkel találkozik és akiknek potenciálisan átadhatja a betegséget. Teljesen rendben van, ha valaki úgy dönt, hogy Ő nem kér a vakcinákból, nem bízik meg bennük, de akkor ezért a döntésért vállaljon felelősséget és vegye tudomásul, hogy ha később felelőtlenül viselkedik (megy mindenfelé, sok emberrel találkozik, nem visel maszkot, stb.) annak mások láthatják kárát, ezért rájuk szigorúbb szabályok fognak vonatkozni. Megismétlem: a döntés a teljesen a sajátjuk, de annak esetleges következményei már nem csak rájuk lesz hatással, hanem a környezetükben élőkre is.

Van például egy nagyon kedves barátom, Ő azért nem oltatta be magát, mert szív problémái vannak és fél olyasmit beadatni magának amit "rekord idő alatt fejlesztettek ki, mindenféle gyorsított eljárások mellett engedélyeztettek és amitől esetleg később baja lehet, rosszabbodhat tőle az állapota". Ezt tökéletesen el tudom fogadni érvként, viszont az oltatlanok többségét nem az ilyen emberek teszik ki, hanem inkább az olyanok mint a szüleim.

Félre értés ne essék: nem ítélem el a szüleimet, nem haragszom rájuk, nem szoktunk erről veszekedni, elfogadtam hogy ők ilyenek, én minden esetre felvettem az oltást.

2021. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

#8 Ez a lényeg, el kell fogadni ha valaki nem akarja a védőoltást - de fordítva is így működik, ha nem akarja, akkor neki meg el kell fogadnia ennek a következményeit mások érdekében és a magáéban is.

Nekem egyik rokonom nem oltatja be magát, mert nem akarja. Közben meg a házastársa súlyos beteg, a leginkább kockázati csoportban levők egyike, aki rögtön a legelején megkapta az oltást emiatt, pedig még fiatal.

Ők is meg tudták egymással beszélni és mi is elfogadjuk a döntését, hogy nem akarja a védőoltást. Cserében viszont vigyáz más módon a feleségére, nem megy kockázatos környezetbe stb. Kettejük közül a feleség munkája van emberek között, tehát nagyobb kockázatú a fertőződés szempontjából, tehát még csak nem is arról van szó, hogy az oltatlan ember lenne az aki bevihetné a fertőzést a családba.

Édesapámat elbolondította a balliberális politika. Nála nem értettem, hogy miért nem akarta az oltást idős beteg ember létére. Végül ő is rájött, hogy fontos lenne, hiszen ő van veszélyben, amikor már naponta százak haltak meg, de akkor már éppen a legnagyobb bajban kellett kivárnia a védőoltás hatásossá válását. Holott hónapokkal korábban védett lehetett volna. De ez is az ő döntése volt, hát el kell fogadni. Ahogy ő is elfogadta a miénket, hogy mi meg kértük a védőoltást amint lehetett.

2021. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Igazaból josef nem indította a gázt hanem beszórta, mivel a zyclon b egy kristályos anyag légmentesen zárt dobozban.

Amint levegővel érintkeznek a kristályok elkezdenek oldódni és így okoznak légzésbenulást.

2021. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!