Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán szerint minden magyar...

Orbán szerint minden magyar álma, hogy az ország olimpiát rendezzen. Te szeretnéd ezt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék, de nem mostanában. Majd, ha a magyar életszínvonal eléri a nyugati olimpiarendező országok szintjét, akkor már lehet róla szó. Addig meg van jobb helye az olimpiára szánt pénzeknek.
2021. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Normál esetben eljátszanék a gondolattal, de egy Fidesz-kormány rendezésében semmiképp.
2021. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon szeretném...


... csak előtte a gazdaságunk érje be mondjuk Norvégiaét. Ha a minimálbér összege meghaladja a 2000 Eurót, Olimpia is lehet.

2021. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Főként orbán álma az olimpia. Mennyi közbeszerzés. Mennyi ellopható lóvé. Ha bevesznek a buliba és is szeretnék olimpiát.
2021. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Az én nevemben ne nyilatkozzék. Álma ám a büdös francnak, hogy csődbe menjen az ország egy ilyen hülyeség miatt. Az utóbbi száz évben egyetlen nyereséges olimpia volt, az összes többi hatalmas veszteségekkel, helyenként államcsőddel, valamint rohadó, üresen álló stadionokkal és arénákkal járt. Kösz, nem kérek ebből. Mások is alig; minden alkalommal egyre kevesebben pályáznak a rendezésre, szerintem belátható időn belül meg is fog szűnni az egész.
2021. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szép lenne, meg minden, csakhogy:


Kint a seggünk, (tudom, ezt csak a csúnya ellenzék híreszteli) és bőven lenne mit rendberakni itthon. Amíg ezekre nincs pénz (míg hülyeségekre van), addig köszönöm, elvagyok olimpia nélkül.

Arról nem beszélve, hogy emlékeim szerint eddig egy ország se rendezett nyereséggel, de lagalább nullszaldóval záruló olimpiát.

2021. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindenki nyugodjon le, a rendezés elnyerése nélkül is megépülnek a létesítmények, nem kell aggódni.


[link]


[link]


[link]

2021. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!