Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miután a Jobbik abbahagyta az...

Miután a Jobbik abbahagyta az iszlámbarát vonalat, miért nem lett egy másik párt, ami jobboldali, konzervatív vonalból propagálná az iszlámot?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan párt, ami nem liberalizmusból, multikultiból támogatná az iszlámot, hanem jobbos, konzervatív szemszögből propagálná az iszlámra való áttérést.

2021. szept. 6. 17:12
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ez tényleg magában beszél. Hol írtál szunnita iszlámról? Miközben beismeri, hogy a síita egyház meg van.
2021. szept. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 kürasszír ***** válasza:

# 41


Tudod, értelmesnek lenni annyit jelent, mint a sorok között olvasni.


Ezt írta: "Az állam és az egyház összefonódása terén is nagy az egyetértés az itteni jobberek meg az ottani konzik között. Közben engem is rávett. :D"


Az "ottani konzik", akik szerinte az állam és az egyház összefonódása terén nagy egyetértésben vannak a magyarországi jobberekkel a konzervatív iszlamisták.


Már ha lenne a szunnita iszlámban európai értelemben vett egyház, de nincs, mert az teljesen máshogy épül fel.


Egyébként az iszlám híveinek durván 90 %-a sajnos éppen szunnita. :)

2021. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Te nem a sorok között nem tudsz olvasni, te szimplán nem tudsz olvasni. Semmilyen szunnitáról és síitáról nem volt szó, megint magaddal beszélgetsz.
2021. szept. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 kürasszír ***** válasza:

# 43


Ha valaki, mint ő, azt állítja, hogy az "ottani konzik", azaz az iszlámisták az állam és egyház összefonódása terén nagy egyetértésben vannak a magyaroszági jobboldallal, akkor lényeges, hogy az iszlám durván 90 %-os többségi irányzatában, a szunnitában európai értelemben nincs egyház, nincs egyházszervezet.


Európai értelemben vett egyház, egyházszervezet csak az iszlám törpe kisebbségi, síita irányzatában, és Iránban, az egyetlen síita iszlám országban van.


Tehát konkrétan megint lyukra futott. :)

2021. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Sindelar ***** válasza:

Ahogy azt sem írtam, hogy lenne egyház az iszlámban. :D Arról írtam, hogy az iszlám fundamentalisták nagyon egyetértenének a Fidesz politikájával e téren is, mivel Magyarországon van egyház, az anti-szekularizációs folyamatokat így tudják leghatékonyabban véghezvinni. Az anti-szekularizáció a lényeg, de hát ahhoz már tudni kéne a sorok között olvasnia. :D Azt meg nem tud.


A lyukra futás meg jó nagy öngól tőle. :D A fociban lyukra futni a legjobb, vagy ahogy a kosárlabdában hívják, back-door-pass. Lyukra futottam, és lőttem neki egy nagy gólt. ;)

2021. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 kürasszír ***** válasza:

# 45


Ezt írtad: "Az állam és az egyház összefonódása terén is nagy az egyetértés az itteni jobberek meg az ottani konzik között."


Ezt is írtad: "Ahogy azt sem írtam, hogy lenne egyház az iszlámban."


Sajnos egyértelműen egyértelműen céloztál rá: "Az állam és az egyház összefonódása terén is nagy az egyetértés".


Csakhogy, ha a szunnita iszlámban nincs egyházszervezet, akkor egy nem létező valami hogy fonódhat össze az állammal?


Továbbá hogy lehet egyetértés e téren a magyar jobboldallal?


Sehogy.


Ezért buktad.

2021. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Sindelar ***** válasza:
Nem céloztam semmire, megint a saját hallucinációddal kommunikálsz. :D Ne drogozz annyit, hülyejobber. ;)
2021. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!