Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kik ezek a fiatalok a közterül...

Kik ezek a fiatalok a közterületeken aláíró lapokkal és mit csinálnak? Biztos,hogy az előválasztással kapcsolatos a dolog. (részletek lent)

Figyelt kérdés
üdv. Fiatal 20-30 körüli emberek aláíró lapokkal a kezükben álldogálnak nem messze a téren. Odamennek az arra járó emberekhez de látszólag nem igazán fogadják őket szívesen. Időnként érkezik egy számozott autó amibe beülnek és elszáguldanak valahová. Később visszahozzák őket. 5 különböző kocsit láttam eddig. Egész biztos,hogy az előválasztással van összefüggésben. Eléggé szervezett az egész. Mit csinálhatnak ezek az emberek? Ez ilyen bal oldali kubatov lista,vagy mi? Gondolom közterületen nem lehet "előválasztani". Különösebben nem érdekel,hogy melyik párt mit csinál,pontosan azt se tudom,hogy ezek bal vagy jobboldali ifjúsági szervezetes emberkék, inkább csak kíváncsi vagyok,hogy mire jó,mert látszólag nem túl hatékony amit csinálnak.

2021. szept. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Keresnek egy informatikust, aki be tudná indítani a rendszerüket, és informatikai kérdőívvel bombázzák a "gyanúsan" kinéző állampolgárokat.
2021. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Tudom hogy fura lesz amit írok, és lehet hogy sokkolóan fog hatni, ülj le előtte.

Szóval:

Odamész, és megkérdezed tőlök.

Bumm, ennyi, mi honnan a fenéből tudnánk hogy kiket láttál? Üdüléstől kezdve jótékonykodáson át a pártokig mindenki osztogat szórólapokat diákokkal, ennyiből aztán senki nem mondja meg hogy kiket láttál. De ha odamész hozzájuk, megkérdezed hogy mit osztogatnak, biztos hogy még meg is örülnek neked és elmagyarázzák miről van szó.

2021. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a Fideszes Stop Gyurcsány, Stop Karácsony ökörséget akarják aláíratni. Nálunk legalább is ezért kilincselnek.
2021. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Köszi a személyeskedő, lenéző választ. :) nem szóró lapoztak. Mint írtam SZÁMOZOTT autókkal hozták vitték őket. Kizárt,hogy az egész országban csak itt lett volna ilyen. Mivel feltűnően akkor jöttek mikor az előválasztás is van ezért gondoltam összefüggésben van. Inkább azoknak a válaszára voltam kíváncsi,aki találkozott már velük valahol és TUDJA hogy mit csinálnak. Ennek a válasznak semmi értelme nem volt így. Írhattad volna azt is,hogy "Nem tudom". Pont ugyan ennyit ér volna. Még talán eddig az #1 es válasza tűnik a legjobbnak. A szavazó rendszer összeomlása miatt még logikus is lenne,hogy manuálisan próbálnak szavazásra bírni embereket. Azért köszi,neked is ment egy zöld pipa.
2021. szept. 18. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol tudok szavazni online az otthonom elhagyása nélkül van-e mód az online szavazásra. Nincs kedvem mászkálni, de online szavaznék Dobrev-re, vagy Karácsonyra, mert őket támadta legjobban a csuti döbrögi csűrhéje, akik egyébként komcsik és ficsúrok,tolvajok,rongyrázók.



Tudom nem vagy információs iroda, de már ez a sokadik kérdés online szavazásról. Miközben én csak egy sms-t kaptam hogy a Jobbik irodájában tudok szavazni.

2021. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!