Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem agyatlan dolog a vakcinátó...

Nem agyatlan dolog a vakcinától rettegni a potenciálisan halálos vírus helyett?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

De.

Az.

De hát akadnak primitív emberek, még a diploma sem

ad intelligenciát. Az ugyanis születési adottság.


Vannak tudatosan gonosz, primitív emberek is, akiket

minden bizonnyal politikai érdekek is motiválnak: dőljön be az egészségügyi ellátás, dőljön be a gazdaság, legyen minél nagyobb a baj,

lehessen a zavarosban halászni, kormányt buktatni, határt nyitni,

megint kifosztani az országot, mint tették azt 2010-ig.

Mint megint megkísérlik most a baloldali önkormányzatok.


Ilyen az álhírterjesztő, videohamisító Varjú és a Gödény is.

Nem most, már tavasszal le kellett volna mindkettőt tartóztatni és per alá fogni. Nemcsak őket,

mindenkit, aki szándékosan akadályozni akarja a védekezést.

2020. dec. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Szemelyes erdekek, bratyizasok, hazugsagok.Bizalmatlansag. Csak a rengatg hibas hasznalhatatlan lelegeztetogepre eleg gondolni. Nincs bizalmam, hogy a legmegfelelobb es legkevesbe artalmas vakcinat vasarolnak meg. Ki fog Magyarorszagon olyan vakcinat beadatni, ami olyan nagyon megviseli a szervezetet, hogy ket honapig nem lehet alkoholt fogyasztani, raadasul ket fazisu gyogyszer, 21 nap mulva megismetelendo. Ki garantalja, hogy 21 nap mulva lesz idopontom? Csak kinai es orosz vakcinat vasarolt az orszag es mar is azt hangoztatjak, hogy valasztas nincs. Neked van bizalmad?

Akkor oltasd be magad elso korben, en megvarom, hogy mikeppen alakul az egeszseged es majd csak utanad egy par honappal.

2020. dec. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

A vakcinákat túl rövid ideig tesztelték, sajnos semmit sem tudunk a hosszútávú hatásaikról. Ha valaki fiatal, egészséges, tehát elég valószínűtlen, hogy komolyabban lebetegszik a vírustól, az logikus, hogy nem akarja magát beoltatni.


Persze ha valaki rizikós, annak sok választása nincs. Ha 80 éves tüdőbeteg lennék, az elsők között lennék, akik beadatják, de így 30 évesen nagyon érdekelnének a hosszútávú hatások. A madárinfluenza elleni oltásról is csak évekkel később derült ki, hogy súlyos alvászavarokat okozott néhány embernél.

2020. dec. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A betegség hosszútávú hatásai senkit nem érdekelnek?
2020. dec. 15. 02:04
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
De. Viszont az nem biztos, hogy elkapom a vírust. Ha beoltatom magam, akkor viszont biztos be leszek oltva.
2020. dec. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én nem "rettegek" az oltástól, előbb-utóbb úgyis rá fognak venni, hogy beadassam (pl. csak így lehet majd külföldre utazni), de alapból nem szoktam magam feleslegesen gyógyszerekkel tömni, csak a legvégső esetben veszek be bármit is. Ezt is feleslegesnek gondolom, az influenzát sem kaptam el 10+ éve, és még soha nem oltattam be magam az ellen sem. Plusz úgyis home office-ban fogok ülni nyárig. Bár mivel majdnem mindenki így gondolkodik, akivel eddig beszéltem a dologról, így nem tudom kinek akarják kiszórni a 17 millió adag cuccot amit berendeltünk... max akcióban adnak ajándék lélegezetőgépet mellé.
2020. dec. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Sok ember van aki bedől mindenféle hûlyeségnek.
2020. dec. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
A rettegés minden esetben agyatlan dolog, akár vírusról, akár oltóanyagról van szó.
2020. dec. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki attól retteg amitől akar. Ha valaki a vírustól retteg akkor tegye, hiába 99.9% a gyógyulási esély, szemben például az ebolával ahol vagy meghalsz vagy nem.


Van aki még az oltástol fél. Megteheti? Igen.

2020. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
2020. dec. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!