Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzéki előválasztás? Ki...

Ellenzéki előválasztás? Ki fog győzni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Jakab Péter
Dobrev Klára
Karácsony Gergely
Márki Zay Péter
Fekete Győr András
38 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mindegy ki csak Dobrev ne. Gyurcsányéknak már régen el kellett volna tünniük... :/. Én Jakabra szavaztam, benne látok potenciált. De végülis mindegy ki győz, úgy is rá fogok majd szavazni, hiszen Orbánnak mennie kell mostmár. :)
2021. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nézzük a realitásokat, Fegyőr és MZP esélytelen, nincs mögöttük rendesen mobilizálható párt.


Az előválasztás előtt arról szólt a fáma, hogy Karácsony, Dobrev, Jakab között dőlhet el.


Ehhez képest Karácsony már kihátrált Tóth Csaba mögül, amiből én arra következtetnék hogy Zuglóban nem igazán azt az eredményt hozta az MSZP-s amit elvártak tőle. Ebből meg nekem az jönne, hogy az MSZP-s szavazók se nagyon veszik komolyan hogy hova kéne a pártjuk szerint szavazzanak.

Jakab meg vidéken erős és van egy olyan sanda gyanúm, hogy Budaestről fognak a legtöbben szavazni.

Szóval röviden szerintem Klárikának áll a zászló.


A második fordulóba meg ha a 3. helyezett nem lép vissza akkor szintén Klárika lesz a befutó.

2021. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, itt a neten mindenki MZP-t hozza győztesnek és a többség vele szimpatizál, a sajtó meg azt írja, hogy dobrev vezet magasan. Csak én érzem azt, hogy Gyorcsány ezt is megbundázta?
2021. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Mindegy, úgyis a Fidesz fog nyerni.


Orbánnak mennie kell? És?

Akkor lesz Szijjártó

2021. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!