Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ilyen rugalmatlan az...

Miért ilyen rugalmatlan az ellenzék az előválasztáson?

Figyelt kérdés
Nem a lakhelyem szerint próbáltam meg szavazni, csak a miniszterelnökre. Elutasítottak azzal, hogy csak a lakhelyem szerint szavazhatok. A min. elnök jelöltet az országnak választjuk, miért nem lehetett CSAK rá más körzetben szavazni?

#rugalmatlanság #előválasztás #min. elnök jelölt
2021. szept. 29. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Sőt, még maga Karácsony is a lakhelyétől eltérő helyen szavazott. Ennyit érnek ezek.
2021. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Mert ez is egy védekezés az esetleges fideszes álszavazók ellen.


Gond nélkül regisztrálhattál volna online és szavazhattál volna a helyi jelöltekre is. Ha lusta voltál rá, az nem a szervezők vagy a rendszer hibája.

2021. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom az a tény, hogy a választási szabályzatot nem az ellenzék, hanem a hatalmon levők hozzák téged a lehető legkisebb mértékben sem zavart a kérdésed kiírásakor :)
2021. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nyújts be panaszt az OEVB-nek. Ha ők se mondanak semmi érdemlegest, akkor el kell híresztelni.
2021. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 A mindenféle szabályokat mindig, mindenütt az épp hatalmon lévők hozzák.

Ettől ez az eljárás még rugalmatlanság.

2021. szept. 29. 09:23
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

#5

Most te beszoptad a hármasnak, hogy az előválasztás szabályairól a kormány dönt? Úristen, de buta vagy.

2021. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Természetesen a hivatalos, azaz 22-es választásra gondoltam. Annak lesz érdemi jelentősége.
2021. szept. 29. 09:31
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Mégis mi köze a 22-es választásnak a kérdéshez? Te az előválasztásról tettél fel kérdést, és a hármas is erre válaszolt. És látszólag se te se a többi olvasó nem fogta még fel, hogy a hármas válasz nettó fasság.
2021. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Ennyi ésszel bele akartok szólni bármibe? Saját bohóckodásokat sem tudjátok megszervezni.
2021. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ellenzéki előválasztás megmuttata, hogy milyen maga az ellenzék... szerintem jó ez így. Nem egy, nem kettőn amúgy ellenzéki szavazó mondta már, hogy erre bizony ő jövőre nem szavaz, főleg, ha Dobrevet, vagy Karácsonyt hozzák ki győztesnek.
2021. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!