Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most komolyan emberek, ennek...

Most komolyan emberek, ennek a Karácsony Gergelynek tényleg oda adnátok a kormányzást? Nem vagyok fidesz hívő de ez csak valami vicc lehet… már ránézésre is teljesen alkalmatlan mindenre.

Figyelt kérdés
Én csak imádkozni tudok hogy ne így legyen

2021. okt. 4. 07:36
A kérdező szavazást indított:
Szavaznék Karácsonyra!
Szerintem is alkalmatlan
30 szavazat
1 2
 1/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
37%

"Most komolyan emberek, ennek a Karácsony Gergelynek tényleg oda adnátok a kormányzást?"


Tényleg.


"Nem vagyok fidesz hívő"


Dehogynem.


"már ránézésre is teljesen alkalmatlan mindenre."


Láttad már Orbánt?

2021. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Marki-Zayra szavaztam volna, de sajnos karigeri alkalmatlen és gyurcsány embere. Nézd meg a főpolgármesteri hivatalban is telerakta gyucsány strómanjaival a hivatalt óriási fizetésekért. Ezt köszi, de nem kérjük a misztériumokban.
2021. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát én remélem,h Márki-Zay Péter is elindul a második fordulóban és nem lép vissza, egyedül rá tudnék jó szívvel szavazni. Mert az, h Karácsony v. Dobrev az már teljesen mindegy, Karácsonynak am. is Dobrev lenne a külügyminisztere.
2021. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Karácsonyról sokszor leírtam , hogy főpolgármesternek IS alkalmatlan!!

Na most, tegnap, ahogy mint pelenkás Chuck Norris kiállt a nyilvánosság elé, hogy innentől kezdve ő a keményf@szú csávó ( mert Márki megmondta neki, hogy ne legyél tutyimutyi), az már erősen szánalmas volt.

Kb majdnem elsírta magát saját magától.

Az ellenzéki szavazóknak melegen ajánlom, hogy legyenek észnél. Ott van Gyurcsány, és ott van Karácsony és Dobreva!!

Mindegyikkel falnak menne az ország....

Oké, jövőre NEKÜNK is lesz azért szavunk ahhoz, hogy ki legyen a miniszterelnök!!

Egy Fidesz szavazó

2021. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Jó, aki ránézésre kívánja eldönteni, hogy ki mennyire alkalmas, az alsóhangon is idióta.

Mellesleg Karácsony pont alkalmas, legalábbis az eddigi bp-i események, tettei alapján mindenképp.

Kevesebb pénzből jobb eredmény, mint a fideszes Tarlós alatt.


#4

"Mindegyikkel falnak menne az ország"

Remélem is, hogy minimum falnak megy, akkor legalább stagnál. A fidesszel épp egy szakadékban zuhanunk, így egy fal sokkal kellemesebb lenne.

2021. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Én nem. Maradjon csak a fővárosban, az országra ne szabadítsák rá!
2021. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5 ös: szerintem ne személyeskedjünk mert abból nem jössz ki jól… ha szerinted alkalmas akkor szavazz rá… balfék!
2021. okt. 4. 09:10
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
5# ne legyél biztos benne! Lehet, hogy esetleg pont te vagy az idióta, ha azt gondolod, hogy alkalmas....🤫🤫
2021. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

#5

Te személyeskedtél egyedül, én tényt mondtam.

Azokat az embereket tényszerűen lehet idiótának nevezni, aki külső tulajdonság alapján akar belső tulajdonságot megállapítani, pl. te.


Mellesleg abban egyetértek, hogy nem jönnék ki belőle jól, mivel te, a korábbi személyeskedéseddel már teljesen lejárattad magad, ha meg én most személyeskedni kezdenék, akkor járatnám le csak magam, így rám nézve rosszabb hatással lenne.


#8

Amúgy mondtam, az simán tény.

Te most a tényekkel kezdtél el vitatkozni, amit az őrültek szoktam csinálni.


Láthatóan az is igaz, hogy olvasni sem tudsz, mivel egy szóval sem írtam, hogy alkalmas.

Annyit írtam, hogy láttuk mit csinált Bp-en, ami eddig nem szar eredmény, legalábbis az elődjénél mindenképp jobb volt. Így potenciálisan igen, lehet alkalmas a miniszterelnöki helyre, de ez egy másik pozíció, így biztosan nem lehet mondani.

2021. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Arc nélkül írogatsz te troll… személyesen meg mennél be a sarokba! Tuti te is ilyen tutyimutyi anyámasszony katonája vagy mint a példaképed Kari Geri és a neten éled ki magad pofa nélkül :)
2021. okt. 4. 11:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!