Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most komolyan emberek, ennek...

Most komolyan emberek, ennek a Karácsony Gergelynek tényleg oda adnátok a kormányzást? Nem vagyok fidesz hívő de ez csak valami vicc lehet… már ránézésre is teljesen alkalmatlan mindenre.

Figyelt kérdés
Én csak imádkozni tudok hogy ne így legyen

2021. okt. 4. 07:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#10

Tessék, megint ostoba módon személyeskedsz. :D


Amúgy nem, én utcán is megállok vitatkozni, mivel nekem - a legtöbb magyarral szemben - van gerincem.

Nyilván agyonverni csak önvédelemből szoktam embereket, de nem mondom, hogy nem volt rá már példa.

2021. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz Gergellyel semmi baj, de segíteni is fognak neki sokan.
2021. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11, jézusom te retardált, csak nem valami terminátor vagy? 😂 mi vagy te hogy mindenki rád támad akit megkell verned? 😂 Te tuti az a fajta vagy akit szivattak és vertek az iskolában
2021. okt. 4. 17:30
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Jaj, még egy idióta...

Igen, aki megvédi magát, az "retardált" és "terminátor". Gondolom te mindenkit hagysz, hogy szétverjen téged. :DDDD


Az meg külön cuki, ahogy egy kommenttel ezelőtt még az bizonygattad, hogy milyen puhány szar lehetek, miközben te vagy a f*sza gyerek.

Most meg már itt sírsz, hogy valaki megtanulta megvédeni magát.


És nem, nem vertek és nem is szivattak. De nagyon szimpatikus, ahogy egyáltalán nem kívánod elengedni az alaptalan személyeskedést. :)

Jelenleg is tartom a kapcsolatot pár emberrel általánosból és lényegesen többel középiskolából.


És a kedvedért, mivel gondolom ezekután is személyeskedni fogsz. Én "tuti" az a fajta vagyok, aki sokat tanult, szerzett egy jól hasznosítható tudást, ami mellett minden jel (értsd: szakmai és tanulmányi eredmény) arra utal, hogy okos, és felismerte, hogy néhány papír, díj, cím nem védi meg.

2021. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem hogy miért kellett annyiszor megvédened magad verekedéssel és mások agyonverésével? Bár van egy tippem… 😅
2021. okt. 5. 17:18
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Sehol nem írtam, hogy mennyiről volt szó, de nem lep meg, hogy nem sikerült értelmezni, amit írtam.

Ja, a "legkomolyabb", amikor éjszaka zaklattak egy csajt.

2021. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Agyonverni “SZOKTAM” ez nálam több esetet jelent 😅
2021. okt. 6. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Azt úgy értettem, hogy megvédem magam általánosságban.

Nem pedig úgy, hogy minden másodiknak nap embereket verek az utcán.

2021. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!