Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karácsony Gergely visszalépett...

Karácsony Gergely visszalépett az előválasztás további küzdelmeiből, ám sem a pártja, sem a tágabb pártszövetsége nem követi őt a jobboldalra. Karácsony státusza beszakadhat ezzel a rossz döntéssel, amellyel eddigi támogatói sem értenek egyet?

Figyelt kérdés

Olvasom az állásfoglalásokat, Juhász Ferenc egykori honvédelmi miniszter, Hiller István, aki különösen nagy tiszteletnek örvend a baloldalon, Gőgös Zoltán, a szombathelyi polgármester stb, a komplett LMP, sem a komplett MSZP nem követik Karácsonyt Márki-Zay mögé. Még a saját pártja, és annak frakciója sem. Mellár Tamás politikai kalandornak nevezte Márki-Zay-t, akinek "hiba lenne bármilyen politikai hatalmat adni a kezébe".


Hogy Karácsony volt szavazói követik-e Karácsonyt Márki-Zay mögé, ezt mindenki döntse el maga, én biztosan nem. A kérdésem arra irányul, hogy Karácsony státusza széteshet-e azáltal, hogy hozott egy olyan döntést, amellyel a politikai közössége nem ért egyet, és egyáltalán nem követik őt jobbra. Ezzel a döntésével hosszú távon megindulhat a lejtőn Karácsony karrierje?



2021. okt. 9. 15:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én baloldali vagyok. Amikor karácsony azt mondta, hogy azért támogatja a kőkonzervatív márkit, mert különben a saját baloldali elképzeléseit sem tudná megvalósítani az olyan volt, mintha kést forgatnának bennem. Simán végignézem Orbán újbóli győzelmét (szavazni bosszúból se szavazok rá), minthogy az ellenzék is jobboldali legyen.
2021. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
38%
Na én meg simán végignézem Orbán újbóli győzelmét ha Dobrevet nyomjátok be. Nekem gyurcsány még a háttérből se ossza az észt.
2021. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
21 Egyetértek!
2021. okt. 10. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!