Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szerint lesz miniszterelnök...

Ki szerint lesz miniszterelnök? -Toroczkai László (mi hazánk) - Dobver Klára (Gyurcsány felesége) - Orbán Viktor (Fidesz) -Fekete Győr András. ( momentum) -Vagy etc és leírom neked

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi voltam!

#politika #szavazás #Elovalasztasok
2021. okt. 14. 13:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Az a rossz hírem, hogy te komolyabban veszed ezt az oldalt, mint én. Ne gondold, hogy itt bármilyen szavazás is reprezentatív! De ha ezt te tudod, minek írsz ki szavazást?
2021. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azért,mert kíváncsi voltam a "véleményekre", de ez az oldal a válaszok alapján se komoly
2021. okt. 27. 13:28
 23/25 anonim ***** válasza:
68%
A Fidesz-Dk koalíciós kormány élén Viktor és Ferenc közösen fognak kormányozni.
2021. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Hát inkább Marki Zay, mint a Fidesz

Ne legyél már ennyire agyátmosott Pont nekünk kellene tenni az ellen, hogy ez ne így történjék

2021. okt. 27. 13:45
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
Remélem T.L. De ha már bekerülnek a parlamentben az is elég lesz. Jól megfingatják majd a sok vadliberális bohócot.
2021. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!