Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Másnak is feltűnt, hogy...

Másnak is feltűnt, hogy kampányidőszakban megszaporodnak az Interneten terjedő cigányozós hangulatkeltő körlevelek?

Figyelt kérdés

Legutóbb a Kanadából hazaküldött cigányokról szóló gúnyos körlevelet kaptam, melynek egyébként nem a tartalmáról kívánok vitatkozni. Az írója a végén liberális politikusoknak ment neki, amelyből hamar kiderült, hogy mi az írás célja.


Szerintem az ilyen körlevelek valódi célja az emberek hergelése, a cigányellenes hangulat felkorbácsolása, mert egyes pártok ebből merítik a népszerűségüket. Még ha egyet is értenék a tartalmukkal, egyértelmű számomra, hogy a háttérben számító politikusok, vagy azok rokonai húzódnak meg, akik szándékosan szítják a gyűlöletet azért, hogy saját magukat helyzetbe hozzák. És ez számomra borzalmasan visszataszító...


2010. szept. 2. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagy a csend... :)
2010. szept. 2. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:
hmmm én nem kaptam ilyen körlevelet! hol kaptad? (fb,iwiw,e-mail stb.?) körbekérdeztem még pár haveromat és ők sem kaptak! Vagy papír alapú volt? na olyat sem kaptam!
2010. szept. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erről jutnak eszembe a h1n1 chipek :D
2010. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!