Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz szavazók! Mi van most,...

Fidesz szavazók! Mi van most, hogy 3 hónapig fake news volt a Pegasus, most pedig elismerték? Ezentúl is mindent el fogtok nekik hinni?

Figyelt kérdés
Értem, ha valaki a fideszre szavaz mert családtámogatás és egyebek (bár ez elég népszerű ahhoz, hogy egy következő kormány megszüntesse). De azt miért szeretitek, hogy nyilvánvaló hazugságokkal etetnek titeket nap mint nap?

2021. nov. 10. 11:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

Minden orszag kormanyanak vannak hirszerzoi es kemelharitoi is ... nos, ok ilyen szoftvereket hasznalnak - es tok jogosan! :) Ez a dolguk.


Pegazus elott is voltak es Pegazus v2.0 is lesz majd ha megjelenik.

2021. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Pegazus Zrt. elnoke a maszkos 'Anonymous' :)))
2021. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%
8) ők nem saját állampolgáraikat figyelték meg, illetve jogtalanul tették szóval ne terelj és ne mosd össze azokkal a dolgokkal,az itthoni teljesen más ügy.
2021. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Németországban maga a titkosszolgálat nyilvános éves jelentésében is beszámolt az afd megfigyeléséről. Magyarországon 2012 óta a nemzetbiztonsági hivatal megszüntette az éves jelentés készítését, sőt viszsamenőlegesen is törölték azokat. Csak ennyit a demokratikus működésről. Ez belpol.

A külpolitika megint más. Ahogyan te sem választod a szomszédaidat, akikkel együtt kell élned, ellenben a saját kormányodat te választod, és számon kérheted.

2021. nov. 10. 11:45
 15/23 anonim ***** válasza:
39%

A titkosszolgálatok titokban használták a Pegasust? Mik vannak ebben az országban 🥱. Pedig én azt hittem, hogy a titkosszolgálatok azért "titkosak" mert nyílvánosan dolgoznak.


Az ellenzéki ostobaság nem ismer határokat.

2021. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

13# Dehogynem, a saját állampolgáraikat figyelték meg:

[link]

[link]

[link]


Látszik hogy el se olvastad a cikkeket és hogy mennyire vagy tisztában a világgal.

2021. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

A Pegasust fejleszto ceg kiadott egy nyilatkozatot hogy visszavonjak a magyaroktol a licencet mert a programjukat csak terroristak es bunozok megfigyelesere adjak at es ezt a szerzodes pontot megszegtek.

A megfigyelessel nincs semmi gond ha veszelyes szemelyeket figyelnek meg es nem politikai celokra hasznaljak.

Az nem mentseg hogy mas orszagok kormanyai is visszaelhetnek a helyzetukkel.

Leegyszerusitem. Mit szolnal ahhoz ha en sulyos buncselekmenyt kovetnek el ellened es a birosagon engem felmentenenek arra hivatkozva hogy ezt a buncselekmenyt masok is el szoktak kovetni? Azt is megnyugodva fogadnad?

2021. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
17! Ez magas a fideszeseknek pedig jól írod.
2021. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

Bármit csinálnak, a fideszesek megmagyarázzák, hogy az nekik miért jó. Meghát máshol is ez megy.

"Orbán megszavazta, mindenkinek levágják a fejét"


És? Minek az, így legalább nem kell azzal is bajlódni.

2021. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%
16) te sem olvastad el amit írtam, máskülönben nem fárasztottad volna magad újfent.
2021. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!