Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz szavazók! Mi van most,...

Fidesz szavazók! Mi van most, hogy 3 hónapig fake news volt a Pegasus, most pedig elismerték? Ezentúl is mindent el fogtok nekik hinni?

Figyelt kérdés
Értem, ha valaki a fideszre szavaz mert családtámogatás és egyebek (bár ez elég népszerű ahhoz, hogy egy következő kormány megszüntesse). De azt miért szeretitek, hogy nyilvánvaló hazugságokkal etetnek titeket nap mint nap?

2021. nov. 10. 11:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%
17) te is hiába erőlködsz,fideszesnek magyarázhatsz bármit,úgyse tudja felfogni.
2021. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
38%
17# Én sehol nem mondtam hogy ez a lakossági megfigyelés jó, nem is vagyok fideszes, csak arra mutattam rá hogy ne állítsuk már be ezt úgy mintha ilyen csak és kizárólag Magyarországon létezne, mert ezt csinálja az ellenzék és ez egy hazugság.
2021. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy máshol nincs, de ez mit változtat azon, hogy illegálisan figyeltek meg újságírókat és polgármestereket, sőt civileket is különösebb indok nélkül? A mi saját fideszes törvényeink alapján ez ILLEGÁLIS. Ez a nagy lázadó forradalmáriság a globalizmus ellen, amit a fidesz fel tud mutatni, hogy "dehát máshol is ez van"?? Akkor mi a baj a megszorításokkal, az adóemelésekkel és a többivel, ha máshol az van?
2021. nov. 10. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!