Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A liberálisok miért ilyenek?

A liberálisok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy akiket ismerek liberálisokat, vagy médiában feltűnnek, az a jellemző rájuk, hogy mindenkiért odavannak, aki bűnöző, drogos, k*rva, aberrált, kisebbségi stb. Egyedül a tisztességesen dolgozó, normális fehér embert gyűlölik. Ez valami mentális probléma lehet, gyerekként sérelem érte őket, vagy miért ilyenek?

2021. nov. 13. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Koszonom! Ez pontosan igy van, ahogy irod.


En is gondoltam ra, hogy valami baj van az elmejukkel... Nyilvan, hiszen - ahogy irtad - miert kellene a dolgozo fehereket bantani... Nem beszelve arrol, hogy mi, feherek, verbalisan talan elmondjuk, ha bajunk van, de senkit nem bantunk. Nem kezdunk senkit utlegelni, ha rosszat mond rank. Es megis minket tamadnak... passz. :S

2021. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul nekünk köszönhetik, hogy ők is úgy élhetnek, ahogy. Ha mindenki a lopással, drogozással, bűnözéssel, nemi beállítottságával lenne állandóan elfoglalva, már régen éhenhaltunk volna. Ha mi nem alapítanánk családot, amit szintén eléggé gyűlölni szoktak, akkor már kihaltunk volna. Akkor miért gyűlölnek minket ennyire? Én valami gyerekkori traumára tippelnék egyébként.
2021. nov. 13. 01:12
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint a Fidesz is liberális? Kaleta, Borkai, Szájer, Farkas Flórián, deutsch tomi stb stb
2021. nov. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Azt figyeltem meg, hogy akiket ismerek fideszeseket, vagy médiában feltűnnek, az a jellemző rájuk, hogy mindenkiért odavannak, aki bűnöző, drogos, k*rva, aberrált, kisebbségi stb. Egyedül a tisztességesen dolgozó, normális embert gyűlölik. Ez valami mentális probléma lehet, gyerekként sérelem érte őket, vagy miért ilyenek?
2021. nov. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

"Nem beszelve arrol, hogy mi, feherek, verbalisan talan elmondjuk, ha bajunk van, de senkit nem bantunk. Nem kezdunk senkit utlegelni, ha rosszat mond rank."

Pl Betyár sereg? :) mikor 2010 előtt összeveetek Jobbikosokat?

2021. nov. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

#4: Jól van, már majdnem olyan ügyes vagy, mint egy papagáj!

Esetleg példákat is tudsz mondani? Mondjuk a médiából (mert arról, hogy te milyen fideszeseket ismersz, bármit kitalálhatsz). Nos? Melyik fideszes közszereplő van oda a bűnözőkért, drogosokért, k*rvákért, aberráltakért, kisebbségiekért? Én mondok egy liberálist: Niedermüller Péter. Ő rémisztő képződménynek nevezi a fehér keresztény heteroszexuális férfiakat és nőket. Mondja mindezt ezzel a pofával:

[link]

2021. nov. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

"bűnözőkért" - A teljes kormány. Szeretik magukat.

"drogosokért" - Borkai.

"k*rvákért" - Borkai.

"aberráltakért" - A teljes kormány, nem véletlen csempészték haza Kaletát, ahelyett, hogy hagyták volna Peruban megaszalódni. Szájer orgiáiról is mindenki tudott.

"kisebbségiekért" - Farkas Flórián alapján a teljes kormány.

2021. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem teljesen így van.

A bűnözőkért csak addig vannak oda, amíg magyart ütnek, vernek.

Ha cigány ellen irányul, máris sírnak.

2021. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7:


Nem akarom védeni a Fideszt, mert nem vagyok fideszes, csak simán jobboldali. De az, hogy egy pártban milyen politikusok vannak, az egy dolog, az meg egy másik, hogy milyen dolgokért szállnak síkra ők meg a szavazóik. És sajnos a liberálisokra igaz az, amiket leírtam.

2021. nov. 13. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:

"És sajnos a liberálisokra igaz az, amiket leírtam."

Ja értem. A szavak fontosabbak a tetteknél. Ha így látod, szavazz a Fideszre.

2021. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!