Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyurcsány eddig nem oltásellen...

Gyurcsány eddig nem oltásellenes volt? Az előbb láttam a yt-on egy videót és abban azt mondta, hogy mindenki oltassa be magát. Ez mióta van?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Amióta kijózanodott.
2021. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
:)
2021. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarja, hogy meghaljon akar egyetlen DKs szavazo abbol a kevesbol ami most meg el.
2021. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem volt oltásellenes, rögtön beadatta magának az elsőt is amikor megérkeztek az oltások és emlékszem hogy facebookra posztolta ki hogy ő már oltott, mindenki szánja rá azt a pár percet és oltassa be magát. Egyedül talán a Mi Hazánk oltásellenes, mindenki más eddig is támogatta az oltásokat.
2021. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez valami troll kérdés, vagy ennyire kormánypárti sajtóból tájékozódsz?

Se Gyurcsány, se az ellenzék nem volt soha oltásellenes. A maximum, ami elmondható róluk, hogy az EU-s engedéllyel nem rendelkező oltások használatát ellenezték, kritizálták.

2021. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Sosem volt oltásellenes, mondjuk aki a kesma propagandán él csak és 70 alatti az IQ hányadosa az hiheti azt oltásellenes.
2021. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Á, dehogy nagyon félreértitek. Ha el tudjátok képzelni, hogy valaki totál kizárta az életéből a politikát, akkor tudjátok elképzelni, hogy én kb milyen nézőponton vagyok. Tehát mondjuk úgy, hogy a nem tudás állapotában. Semmiféle propagandát nem hallgattam.


Az előbb is csak a YouTube-on láttam valami pár perces, nagyon rövid videót és abban volt, hogy mondta Gyurcsány, hogy ő is beadott a magának az oltást vagy valami ilyesmi volt.


De amennyit én politikával foglalkozom, az körülbelül 0. Igaz, az előbb láttam Feriről egy nyúlfarknyi videót, akkor nem mondhatom hogy nulla, de közelebb van a nullához, mint egyhez.

2021. dec. 15. 23:27
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Akkor lehet, hogy direktbe nem hallgattad a propagandát, de mégis eljutott hozzád valahogy. Pont az ilyenekre hat a legjobban, akik csak néha véletlenül, félfüllel meghallanak valamit.
2021. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ajjaj...
2021. dec. 16. 01:52
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem még az is lehet, hogy itt, ezen az oldalon olvastam egy kérdést, de az biztos, hogy a válaszokat már nem olvastam el; szóval lehet, hogy innen eredt. Most itt a kérdésem alatt is fel vannak sorolva ilyen Gyurcsányos kérdések is és abban (azokban) van írva, hogy oltásellenes.
2021. dec. 16. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!