Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Néhány kérdés a Tökölön élő...

Néhány kérdés a Tökölön élő GYIK-olvasókhoz az egyik MSZP-s jelölt ügyében (? )

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar, hogy csomó híroldalon az a téma, hogy jelöltette magát? Aki nem tudná, miről van szó, annak itt van egy kis olvasnivaló:


[link]

[link]


Egyáltalán honnan lett neki ajánlószelvénye? Tökölön lakik? mert úgy tudom, nem. Én tököli vagyok, de valahogy nevetséges, hogy egy ilyen ember akar engem képviselni, aki egyik nap még férfi, másik nap már nő. Ennyire liberális lenne ez a város?


2010. szept. 7. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Te jó ég, mi köze a nemének vagy a szexuális életének ahhoz, hogy jól fogja-e képviselni az embereket közügyekben???

Attól függetlenül, hogy van véleményem arról, vajon jól dolgozna-e, mint képviselő... De az elképzelésemnek semmi köze a szexuális identitásához, csupán az eddigi megszólalásaihoz.

2010. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha a fidesz színeiben indulna, ugye nem lenne baj?

Egyébként Morvai Krisztina sem normális, mégis "képviseli" kicsiny országunkat:(

2010. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pár hete még azt mondta, hogy ki akar költözni külföldre. Most meg itt marad? xD Kicsit vicces...


uccsó: nem fideszes vagyok, de mind1. :) és nem is MSZP-s.

2010. szept. 7. 11:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy így az egész ember egy vicces dolog, ehhez pedig hozzájön, hogy komolyan nem értem, hogy most nő vagy férfi. De komolyan...
2010. szept. 7. 11:21
 5/7 A kérdező kommentje:
na, ezt jól megfogalmaztam :D
2010. szept. 7. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

"itt van egy kis olvasnivaló:"


Oszt most azt várod, hogy olvassuk el??? :DD


Írd le a lényeget! Ne akarj itt kurucinfóztatni senkit!

2010. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, nem szavazol rá. Minek ezen annyit rugózni? Azzal, hogy felhívod rá a figyelmet az ilyen ostoba kérdésekkel, csak segíted a kampányát.
2010. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!