Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a "Kiábrándultam...

Szerintetek a "Kiábrándultam a jobbikból. Szerintetek? " kérdés feltevője, egy frusztrált provokátor? Fideszes vagy MSZP-s vagy valóban Jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Mivel nem tud egy alapvető kérdésre válaszolni, hogy melyik alapszervezetben volt, gondolom hogy provokátor.
2010. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Persze lehet hogy valamit a valami honlapról lebarkácsol, de sok Jobbikost ismerek, ahogy innen sokan!


Jó lenne ha szétszednénk ha válaszol, de nem jelzőkkel, hanem informatív kérdésekkel!

2010. márc. 21. 14:39
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Miért olyan nehéz elhinni,hogy valaki valóban kiábrándult a jobbik-ból?Én hiszek neki,és igazat is adok neki.


Egy anti Jobbikos.

2010. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
ártatlanság vélelme.. amíg nem bizonyíttod be nekem, hogy ő egy senki, addíg elhiszem, hoyg jobbikos volt.. amugy meg kit nem érdekel? a véleményét írta le.. azt nem szabad? és legalább kultúrált volt..
2010. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Az még eszetekbe sem jutott, hogy esetleg nem akarja, hogy a kiléte kiderüljön? Ha elárulná az alapszervezetet, helyből ki lehetne találni, hogy ki lépett ki az utóbbi hónapokban. Gondolom, nem hiányoznak neki a szitkozódó levelek, esetleg egy esti verés a kapualjban...
2010. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó elmondta a lényeget.
2010. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Lehet kiábrándulni a Jobbikból, csak épp a felsorolt okok nem életszerűek, és annyira médiaszagú ami a valóság tartalmának a lehetőségének elveszi az élét!


Az ártatlanság vélelme?


Nem is értelek, valahogy már a jogi megközelítésed is sánta!


Ő állít dolgokat, amit a jog szerint neki kell bizonyítani mint állítást! Jelen esetben a Jobbiknak van vélelmezett ártatlansága a kérdezővel szemben!

2010. márc. 21. 14:47
 8/28 A kérdező kommentje:

Az még eszetekbe sem jutott, hogy esetleg nem akarja, hogy a kiléte kiderüljön? Ha elárulná az alapszervezetet, helyből ki lehetne találni, hogy ki lépett ki az utóbbi hónapokban. Gondolom, nem hiányoznak neki a szitkozódó levelek, esetleg egy esti verés a kapualjban...


Az utolsó semmit nem mond csak kifogásokat keres!

Ugyan már? A címe miből derülne ki.

De nem ő állított véletlenül egy dolgot, amit meg kellene védeni?

2010. márc. 21. 14:49
 9/28 Zenon ***** válasza:
Valószínű, hogy jobbikos volt.Talán kissé provokatív a kérdése, ezért nem ítélem el.Jobbikos vagyok, de nekem nem elég ok a ,,kiábránduláshoz", mert van pár műveletlen fazon, aki ugyanarra a pártra voksol, mint én.Az ilyen nem is igazi jobbikos, amolyan kósza szavazó.Már elnézést.
2010. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
27%

Miért? Mindenkinek kötelező Jobbikosnak lenni? Aki nincs elájulva Vonáék "nagyszerűségétől" az csakis provokátor lehet? Nagy demokraták vagytok ti Jobbikosok!


Egyébként a kicsit is értelmes emberek idővel átlátnak a szitán és rájönnek maguktól is, hogy a Jobbik egy nagy átverés, egyáltalán nem az, aminek mondja magát.

2010. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!