Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a munkáspárt...

Mi a véleményetek a munkáspártról?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem létező dolgokról fantàziálni lehet, nem véleményt alkotni.
2021. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szép lassan tűnik el, gyakorlatilag már nem is létezik. Ott is voltak valami belharcok, az betett nekik.
2021. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyre inkább úgy érzem, hogy átmentek fidesz sggnyalásba. Szerintetek mennyire igaz ez?
2021. dec. 31. 00:12
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Rámutatnak arra, hogy az álbaloldal közműprivatizáció, rezsiárak és hasonlók ügyében nem igazán a kisemberek pártján állt és áll. Hogy ezt te magadban minek minősíted, az a te dolgod.
2021. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a programjukat.
2021. dec. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Kommunisták, szóval én élből elutasitó vagyok velük szemben.

Legutóbb 0.23%-ot szerzett, most várhatóan feleennyit sem fog. A szavazótáboruk átlagéletkora 75 év körül van, ami brutális (csak hogy lehessen kontextusba helyezni a nyuggerpártoknak kikiáltott Fidesz és MSZP szavazók átlaga 55-58 év).

Egyetlen jó dolgot tudok róluk elmondani, hogy nem váltogatták az ideológiájukat.

2021. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

"Egyetlen jó dolgot tudok róluk elmondani, hogy nem váltogatták az ideológiájukat."


És az jó, hogy egy sz.r és vállalhatatlan, idejétmúlt ideológia mellett tartanak ki?

2021. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
A Thürmer-párt átment fideszseggnyaló szélsőjobbosba. A Vajnai-féle Európai Baloldal-Munkáspárt 2006 pedig kvázi az egyetlen vállalható párt, amelyre szavaznod kell, ha nem akarod éhbérért összecsinálni magad valami melóhelyen.
2022. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi, de a kapitalista pártok ideológiája kb. 300 éve lejárt. A kommunizmusnál modernebb ideológia nem létezik. Ráadásul minden egyes szabadságjogodat és a szociális háló maradványait is nekik köszönheted.
2022. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 x0 ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy több évtizede azt mondták, hogy a FIDESZ kisebb rossz, mint az MSZP. Kádárt dicsőítik. A Koreai Munkapárt megalapításának 50. évfordulója alkalmából Thürmer, az elnökük üdvözlő levelet küldött Kim Dzsong Un-nak. Pár évtizede mondták a TV-ben, hogy kezet csókolt Szaddám Husszeinnek. Szóval már Magyarországon is lehet a Kim-dinasztiára szavazni. Hát én eddig se szavaztam rájuk, ezután se fogok.
2022. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!