Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Munkáspártnak mi a véleménye...

A Munkáspártnak mi a véleménye a melegekről és a színesbőrűekről? Pl. Egy afrikában született meleg néger, aki itt dolgozik, nem bűnözik, és tud magyarul lehet jó kommunista és hazafi a szemükben?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Miért ne lenne? Én szélsőbaloldali vagyok és biszexuális, ugyan nem vagyok párttag se a Munkáspártban, se semelyik másikban, és fehér ember vagyok, aki Magyarországon született, de nem tudom ez miért okozna ideológia törést.


A szélsőbaloldali politikának (ami nem szélsőJOBB) nem a színesbőrűekkel meg a melegekkel van baja, hanem a huligánokkal, a deviáns emberekkel, akik bomlasztják a társadalmai rendet, és olyanokkal, akik melegségükkel/színességükkel kérkedve előjogokat akarnak Én pl. biként nem támogatom a Pride-ot, se ezt a nyugati genderizmust meg újhullámos feminizmust. Magyarországon egyébként már 1962 óta legális melegnek lenni, és nem-bejegyzetten együtt élni két férfinak vagy két nőnek, ezt bizony Kádár vezette be!

Ez a nagy meleg-ellenesség inkább olyan volt kommunista országokra jellemző, mint Oroszország vagy Románia, ahol az Ortodox Keresztény vallás szokásai is sokba beleszólnak.


Észak-Koreának, Vietnámnak, Kínának, meg Kubának sincs baja a meleg párokkal, csak a felvonulgatást ellenzik, meg azt, hogy valaki ne a munkája miatt részesüljön a javakból, hanem azért, mert LMBT vagy színesbőrű.

2018. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Jó kommunista nyugodtan lehet, de csapnivaló hazafi, ha Mo-on dolgozik a hazája helyett.

Meg lehet kérdezni a honfitársait. Senki másnak a véleménye nem ér.

2018. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ja és még az első válaszhoz annyit fűznék hozzá, hogy konkrétan a leszbikusságot sosem bűntették Magyarországon. Ha Mátyás király egyik katonája, vagy akár Szálasi nyitott volna be egy "ollózó" leszbi párra, akkor jogilag semmit sem tehetett volna ellenük.
2018. febr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
A kommunisták internacionalisták, szóval a bőrszínnel biztosan nincs bajuk. A b_zikkal már lehet.
2018. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!