Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért akarnak magyar emberek...

Miért akarnak magyar emberek letelepedni Angliában? Londont nagyon dícsérik, állítólag jó hely.Akkor sem a szülőföldem.Én nem tudnám végleg elhagyni a hazámat,ahol felnőttem.Hogy nincs tartás az ilyen emberekben?Pár év és megszűnnek létezni.

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tartásról beszélsz. Jobb élet reményében mennek ki, hogy a gyerekeiknek jobb élete legyen. Milyen hazaszeretetről beszélsz, amikor itthon már mindenki utál mindenkit.
2022. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
"Pár év és megszűnnek létezni." Ez az ország, ez fog megszűnni, ahogy haladunk.
2022. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Gazdasági okokból, ahogy 1900 környékén is másfélmillió ember kivándorolt. Ahogy a költő mondja:


"Sok urunk nem volt rest, se kába,

birtokát óvni ellenünk

s kitántorgott Amerikába

másfél millió emberünk.

"


[link]

2022. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki megy örökre, hanem az ott felhalmozott pénzből vesz itthon ingatlanokat pl., amit a forint gyengülése csak segít.
2022. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sose voltam buszke arra hogy magyar vagyok. most se reklamozom. szamomra nincs mire buszkenek lenni. Angliaban azert telepedtem le mert jobb mint Mo-n, es ezalatt nem is feltetlenul a jobb gazdasagot ertem, hanem a kozhangulatot. az emberek itt mosolyognak, segitenek, nem utalkoznak. az allam segitokesz, erhetoen beszel hozzad, ha barmi ugyet el akarsz itezni, azt egyszeruen meg tudod tenni (online!!), minden tisztan, vilagosan es erthetoen van leirva, semmi elitista szakzsargon meg jogi nyelv, nem kell 1000 kort lefutni. elhetobb hely sokkal, mint Mo.
2022. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért Angliára vagy kihegyezve...

Én pl Németországban élek. Itt jól érzem magam, ennyi. Vagy éljek inkább egy olyan helyen, ahol nem éreztem jól magam csak azért, mert ott születtem?

Az kinek lenne jó?


Aztán miért szűnnék meg létezni?

2022. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!