Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményed a 'Megoldás...

Mi a véleményed a 'Megoldás Mozgalom' nevű, Gattyán György által újabban bejegyzett pártjáról? Szerinted a Fidesznek van köze hozzá?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Nincs, de jó lesz bűnbaknak.
2022. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha engem kérdezel, Gattyán egy ún. "unatkozó milliomos", aki már nem tud mit kezdeni magával. Ezért úgy döntött, kipróbálja magát a politikában, azt gondolván, - rosszul - hogy a politikához CSAK pénz kell, és semmi más.

Hogy Fideszbérenc-e? Szerintem amúgy nem. De ha mégis, akkor nagyon jól játssza a szerepét...

2022. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon örülök neki, hogy végre 30 év után valaki nem lopni akar (nem is számítana neki már több pénz). Remélem, nem adja fel, és nemsokára választást nyer. Lehet, már idén rájuk szavazok, pedig nem szavaztam soha.
2022. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy mit akar egy focistával meg egy valóságshow celebbel a választáson.

Azt hittem komolyan gondolja, de ez a kutyapártnál is alacsonyabb színvonal.

2022. febr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!