Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondják azt, hogy ha...

Miért mondják azt, hogy ha valaki egy kis pártot támogat, azzal a Fideszt támogatja?

Figyelt kérdés

Sztem ez tökre nem logikus, de ha én nem értek valamit, várom a kommenteket :)


A Fideszt nem támogatnám, de ugyanígy az ellenzéki osszefogast sem. Erre megvannak az okaim. Viszont tényleg nem értem miért mondja (tényleg majdnem) mindenki ezt.


2022. márc. 2. 07:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Pontosan. Egy jpbboldali kispártot kell támogatni.
2022. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

mert minden nem fidesz szavazatnak az összefogást kellene erősíteni, csak így van némi esélyük váltani.

ha 49% megy fidesznek 48% az összefogásnak és 3% az egyébb kispártoknak, akkor megint a fidesz nyer.

2022. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nézd meg a 2018-as választást, és az akkori "kispártok" keveréseit...
2022. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Második. Értem amit írsz, de pont ez az ami nem logikus, szerintem legalábbis. Azért mert az osszefogasnak, így van esélye, attól még az adott kis pártnak lesz több, hisz a Fidesz mellett se tettem le.


Az osszefogast sem akarom támogatni.

"A mindegy mire csak cseréljük le" évvel sem tudok egyetérteni.

Csak azért mert nekik van esélyük, még nem feltétlen érdemesek rá. Ha rajtam múlna mind a két oldal megszunne a francba :D


Előbb utóbb nem lenne jobb ha megerosodnenek újak?

Ugyanaz a 2 opció közül válogatunk 30 éve.


Szavazni se akartam menni, mert annyira nem tudom letenni senki mellé a szavazatom, de aztán csak meggondoltam, hogy élni kellene a lehetőségemmel.

2022. márc. 2. 07:22
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

#2

Ez azon bukik el, hogy sokan nem úgy szavaznak, hogy bárki, csak ne a Fidesz. Vagyis attól, hogy nem egy kis pártra szavaznának, egyáltalán nem biztos, hogy az Összefogásra menne az a szavazat. Mivel éppenséggel mehetne pont a Fideszre is a kis párt helyett, vagy épp akkor inkább senkire.

2022. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert ezek kamupártok, arra jók hogy az ellenzéket gyengítsék…Győztes kompenzáció úgy lett a választási rendszer megcsinálva.
2022. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Rákosi: "Aki nincs velünk, az ellenünk van."

Kádár: "Aki nincs ellenünk, az velünk van."

Mai utóduk, gyurcsány: "Aki nincs velünk, az a Fidesszel van."

2022. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az 5-os úgy látom érti mi a gondom ezzel.


Miért az egyetlen megváltás az ellenzéki összefogás? Az nem érv, hogy "mert neki van a legnagyobb esélye".


Egyikek sem támogatnám, ugyanannak az éremnek a 2 oldala. Az meg hogy mindegyik kamu párt, szimplán nem igaz, ne haragudj...

2022. márc. 2. 08:02
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező.


Nekem van egy nagy fanatikus fideszes ismerősöm, konkrétan fideszes utasításra egy ilyen noname minipártnak gyűjtötte az aláírásokat, annak reményében hogy ezzel az összellenzéket gyengítik majd.


Szóval van még kérdésed?

2022. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

előző


Ha te a Fidesz aktivistája vagy, akkor te is nagyon jól, tudod hogy nem hazudok, mert első kézből látod hogy ilyen és ehhez hasonló disznóságok nagyon is mennek ott nálatok...


A saját szememmel láttam az ajánlóívet. Nyilván csak egy anonim kommentelő vagyok, senkinek nem kell nekem semmit elhinni, de a Fidesz ennél már 100x nagyobb disznóságokat is megcsinált. Pont ez lenne meglepő?

2022. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!