Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra szavazzak, ha a...

Melyik pártra szavazzak, ha a környezetvédelmet és a veganizmust támogatom, ezek felé szeretnék erősebb állami intézkedéseket?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 11:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
78%
"Az a szója például nagyon jó lenne nekünk is." - Nálam allergiateszten jelezték, hogy ne vigyem túlzásba, nem mindenkinek jó.
2022. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
70%
2022. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván nem azokra gondoltam, akik allergiásak rá.
2022. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
63%
A vegán étrend erőltetésénél erre is gondolni kell, hogy azért nem mindenkinek megfelelő, és vannak, akik most is elég nehezen tudnak megfelelő élelmiszert beszerezni, ha ezt tovább szűkítjük, fényevésből nem élünk meg. Aki akar, lehet vegán, senki nem tiltja meg, a politika elég, ha a túlfogyasztás visszaszorítását segíti valahogyan.
2022. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
35%
Gluténra is sokan érzékenyek, mégis a búzát eszi a legtöbb ember. Aki érzékeny, ugyanúgy találna más alternatívát.
2022. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogod megtéríteni a húst evőket, és ha le akarod nyomni a torkukon, az csak dacot szül. Ettem vegán bolognait kíváncsiságból, de nem szeretném megváltoztatni az étkezési szokásaimat olyan étrend miatt, aminek nem hiszek a létjogosultságában. Nem értem, miért nem lehet elfogadni egymás étkezési szokásait. Miért nem elég a pazarlás visszaszorítása?
2022. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
32%
Mert amiről te beszélsz az egy csepp a tengerben, amiről én, az meg több hektoliter. Meg faramuci módon a nagyipari húsevés magában hordozza a pazarlást is. Víz, növény és termőföld pazarlás.
2022. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
64%
Túl sokan vagyunk a bolygón, ezt csak nagyipari termeléssel tudjuk élelmezni, ha a húsevés pazarlás nagyipari módon, a növénytermelés is az.
2022. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
67%

"Mert amiről te beszélsz az egy csepp a tengerben, amiről én, az meg több hektoliter"

És ezt bizonyítani is tudod, vagy csak szeretnél ebben hinni?

2022. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
66%
"A meglévő állatokat levágják, utána nem tenyésztenek újakat, akiket etetni kell." - Mi van a segítőkutyákkal? Vakvezetők, terápiás kutyák, mozgássérülteket segítő kutyák... stb.
2022. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!